| Autor |
Wiadomość |
| Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
janq77
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4089
|
Forum: BARAŻE Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 16:24 Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
Brakuje mi słow.... pa.  |
 |
| Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
janq77
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4089
|
Forum: BARAŻE Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 14:51 Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
Mormalnie Lukaszbor nie bądz dzieckim. Pracuję po 10-12 godzin dziennie i w Fife gram dla zabawy:). Ciężko mi się pogodzić z tym, że kupiłem fifę, żeby bawić się z towarzystwem m.in. z pes.com. ... |
 |
| Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
janq77
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4089
|
Forum: BARAŻE Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 22:23 Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
| Około 60tej minuty wbiłem sobie samobója tak dla jaj, po czym wyszedłem z meczu, który przepełnił czary goryczy. Nie dało się grac w ogóle, takie połączenie. Lukaszborowi gratuluję oczywiście, mnie s ... |
 |
| Temat: Zapisy do Ligi PlayStation3 |
janq77
Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 12713
|
Forum: Przyszłość rozgrywek PS3 Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 21:44 Temat: Zapisy do Ligi PlayStation3 |
Szkoda xpolx, draniu.  |
 |
| Temat: TERMINARZ |
janq77
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1230
|
Forum: BARAŻE Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 14:06 Temat: TERMINARZ |
ładafaka, z deszczu pod rynne, w przyszłym sezonie musze się przyłożyć, żeby uniknąć baraży  |
 |
| Temat: ZAT 26; janq77(Milan) 1-2 xpolx(Arsenal) |
janq77
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1189
|
Forum: Sezon 1. EKSTRAKLASA Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 19:34 Temat: ZAT 26; janq77(Milan) 1-2 xpolx(Arsenal) |
| no właśnie nie wiem. Po meczu xpolx od razu wyszedł z psn. Na gg nie odpowiada. |
 |
| Temat: ZAT 26; janq77(Milan) 1-2 xpolx(Arsenal) |
janq77
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1189
|
Forum: Sezon 1. EKSTRAKLASA Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 18:56 Temat: ZAT 26; janq77(Milan) 1-2 xpolx(Arsenal) |
bramki: nie wiem . Dopisz xpolx
komentarz, xpolx był jak sądzę lepszy w tych arxytrudnych warunkach połączeniowych. Praktycznie nie dało się grać, piłka leciała gdzie chciała, piłkarze wpadali na ... |
 |
| Temat: ZAT 20; janq77(Milan) 3 - 0 McRush(Real M.) |
janq77
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 804
|
Forum: Sezon 1. EKSTRAKLASA Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 14:49 Temat: ZAT 20; janq77(Milan) 3 - 0 McRush(Real M.) |
bramki: Kaka, Ronaldinhox2
komentarz: dziex za meczyk, szkoda słabego połączeniia, pozdrawiam |
 |
| Temat: PS3 - odtwarzanie filmów DVD |
janq77
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 897
|
Forum: O wszystkim i o niczym Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 21:41 Temat: PS3 - odtwarzanie filmów DVD |
Wkładam płytkę, coś tam konsola mieli po czy sie wiesza. Coś robie nie tak? Tak jest z każdą płytą DVD. BlueRay filmy działają.
Help |
 |
| Temat: ZAT 3, Janq77[AC Milan] 1-3 Wypizdzisko[Man Utd] |
janq77
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1080
|
Forum: PUCHAR LIGI Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 14:51 Temat: ZAT 3, Janq77[AC Milan] 1-3 Wypizdzisko[Man Utd] |
ogólnie to chyba za bardzo chciałem Cie rozwalić ManU z początku i poszedłem do przodu, 2 kontry ronaldinho i po meczu. ehhh Niestety jakość połączenie nie pozwałał mi za bardzo na ciekawe akcje. ... |
 |
| Temat: ZAT 24, janq77(Milan) 0 - 3 Kodi (ManCity) |
janq77
Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1251
|
Forum: Sezon 1. EKSTRAKLASA Wysłany: Wto Mar 31, 2009 20:30 Temat: ZAT 24, janq77(Milan) 0 - 3 Kodi (ManCity) |
ZTobą połączenie było ok  |
 |
| Temat: ZAT 24, janq77(Milan) 0 - 3 Kodi (ManCity) |
janq77
Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1251
|
Forum: Sezon 1. EKSTRAKLASA Wysłany: Wto Mar 31, 2009 19:17 Temat: ZAT 24, janq77(Milan) 0 - 3 Kodi (ManCity) |
Bramki: wpisz proszę Kodi bo nie pamiętam.
Komentarz: Kolega jest po prostu lepszy i tyle . Nie mam ostatnio w ogóle czasu na grę i to niestety widac. Przynajmniej połączenie było dobre. Pozdraw ... |
 |
| Temat: ZAT 22, janq77 [AC Milan] 0 - 2 Ekwador [AS Roma] |
janq77
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 970
|
Forum: Sezon 1. EKSTRAKLASA Wysłany: Wto Mar 31, 2009 19:12 Temat: ZAT 22, janq77 [AC Milan] 0 - 2 Ekwador [AS Roma] |
Własnie miałem wpisać . Co się gorączkujesz Niektórzy czasami pracują  |
 |
| Temat: FIFA Online Goals Compilations by Hjerpseth |
janq77
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 3661
|
Forum: FIFA 09 Wysłany: Pon Mar 23, 2009 17:55 Temat: FIFA Online Goals Compilations by Hjerpseth |
| Kurwa, wow. Gość jest bezpośrenio podłączony mózgiem do Cella ? |
 |
| Temat: Ultimate team - Fifa09 |
janq77
Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 2189
|
Forum: FIFA 09 Wysłany: Nie Mar 22, 2009 18:44 Temat: Ultimate team - Fifa09 |
| Ty jesteś ten Whan z issonline ?? |
 |