Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Znaleziono 42 wyników
Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
Znaleziono 42 wyników
Autor Wiadomość
Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
janq77

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4089
PostForum: BARAŻE   Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 16:24   Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
Brakuje mi słow.... pa. Very Happy
Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
janq77

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4089
PostForum: BARAŻE   Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 14:51   Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
Mormalnie Lukaszbor nie bądz dzieckim. Laughing Pracuję po 10-12 godzin dziennie i w Fife gram dla zabawy:). Ciężko mi się pogodzić z tym, że kupiłem fifę, żeby bawić się z towarzystwem m.in. z pes.com. ...
Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
janq77

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4089
PostForum: BARAŻE   Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 22:23   Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
Około 60tej minuty wbiłem sobie samobója tak dla jaj, po czym wyszedłem z meczu, który przepełnił czary goryczy. Nie dało się grac w ogóle, takie połączenie. Lukaszborowi gratuluję oczywiście, mnie s ...
Temat: Zapisy do Ligi PlayStation3
janq77

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 12713
PostForum: Przyszłość rozgrywek PS3   Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 21:44   Temat: Zapisy do Ligi PlayStation3
Szkoda xpolx, draniu. Smile
Temat: TERMINARZ
janq77

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1230
PostForum: BARAŻE   Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 14:06   Temat: TERMINARZ
ładafaka, z deszczu pod rynne, w przyszłym sezonie musze się przyłożyć, żeby uniknąć baraży Very Happy
Temat: ZAT 26; janq77(Milan) 1-2 xpolx(Arsenal)
janq77

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1189
PostForum: Sezon 1. EKSTRAKLASA   Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 19:34   Temat: ZAT 26; janq77(Milan) 1-2 xpolx(Arsenal)
no właśnie nie wiem. Po meczu xpolx od razu wyszedł z psn. Na gg nie odpowiada.
Temat: ZAT 26; janq77(Milan) 1-2 xpolx(Arsenal)
janq77

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1189
PostForum: Sezon 1. EKSTRAKLASA   Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 18:56   Temat: ZAT 26; janq77(Milan) 1-2 xpolx(Arsenal)
bramki: nie wiem Sad. Dopisz xpolx

komentarz, xpolx był jak sądzę lepszy w tych arxytrudnych warunkach połączeniowych. Praktycznie nie dało się grać, piłka leciała gdzie chciała, piłkarze wpadali na ...
Temat: ZAT 20; janq77(Milan) 3 - 0 McRush(Real M.)
janq77

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 804
PostForum: Sezon 1. EKSTRAKLASA   Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 14:49   Temat: ZAT 20; janq77(Milan) 3 - 0 McRush(Real M.)
bramki: Kaka, Ronaldinhox2

komentarz: dziex za meczyk, szkoda słabego połączeniia, pozdrawiam
Temat: PS3 - odtwarzanie filmów DVD
janq77

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 897
PostForum: O wszystkim i o niczym   Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 21:41   Temat: PS3 - odtwarzanie filmów DVD
Wkładam płytkę, coś tam konsola mieli po czy sie wiesza. Coś robie nie tak? Tak jest z każdą płytą DVD. BlueRay filmy działają.


Help
Temat: ZAT 3, Janq77[AC Milan] 1-3 Wypizdzisko[Man Utd]
janq77

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1080
PostForum: PUCHAR LIGI   Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 14:51   Temat: ZAT 3, Janq77[AC Milan] 1-3 Wypizdzisko[Man Utd]
ogólnie to chyba za bardzo chciałem Cie rozwalić ManU z początku i poszedłem do przodu, 2 kontry ronaldinho i po meczu. ehhh Smile Niestety jakość połączenie nie pozwałał mi za bardzo na ciekawe akcje. ...
Temat: ZAT 24, janq77(Milan) 0 - 3 Kodi (ManCity)
janq77

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1251
PostForum: Sezon 1. EKSTRAKLASA   Wysłany: Wto Mar 31, 2009 20:30   Temat: ZAT 24, janq77(Milan) 0 - 3 Kodi (ManCity)
ZTobą połączenie było ok Smile
Temat: ZAT 24, janq77(Milan) 0 - 3 Kodi (ManCity)
janq77

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1251
PostForum: Sezon 1. EKSTRAKLASA   Wysłany: Wto Mar 31, 2009 19:17   Temat: ZAT 24, janq77(Milan) 0 - 3 Kodi (ManCity)
Bramki: wpisz proszę Kodi bo nie pamiętam.

Komentarz: Kolega jest po prostu lepszy i tyle Smile. Nie mam ostatnio w ogóle czasu na grę i to niestety widac. Przynajmniej połączenie było dobre. Pozdraw ...
Temat: ZAT 22, janq77 [AC Milan] 0 - 2 Ekwador [AS Roma]
janq77

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 970
PostForum: Sezon 1. EKSTRAKLASA   Wysłany: Wto Mar 31, 2009 19:12   Temat: ZAT 22, janq77 [AC Milan] 0 - 2 Ekwador [AS Roma]
Własnie miałem wpisać Smile. Co się gorączkujesz Smile Niektórzy czasami pracują Smile
Temat: FIFA Online Goals Compilations by Hjerpseth
janq77

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 3661
PostForum: FIFA 09   Wysłany: Pon Mar 23, 2009 17:55   Temat: FIFA Online Goals Compilations by Hjerpseth
Kurwa, wow. Gość jest bezpośrenio podłączony mózgiem do Cella ?
Temat: Ultimate team - Fifa09
janq77

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 2189
PostForum: FIFA 09   Wysłany: Nie Mar 22, 2009 18:44   Temat: Ultimate team - Fifa09
Ty jesteś ten Whan z issonline ??
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do: 

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online