Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Znaleziono 27 wyników
Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
Znaleziono 27 wyników
Autor Wiadomość
Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
lukaszbor

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4085
PostForum: BARAŻE   Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 21:45   Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
Wygral po prostu lepszy i tyle. Trzeba sie pogodzic z porazka. To tylko zabawa Very Happy Miales swoje okazje ale ich nie wykorzystales wiec nie narzekaj ze takie lagi byly bo u mnie wszystko bylo ok :]
Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
lukaszbor

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4085
PostForum: BARAŻE   Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 15:51   Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
Prowokator Razz To chyba logiczne ze Milan jest lepszy od Tottenhamu i mnie to nie dziwi ze takie byly mecze wyrownane (Gdybym mial lepsza bylby pogrom <lol> ). Jak mial bym druzyne z takimi staty ...
Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
lukaszbor

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4085
PostForum: BARAŻE   Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 10:11   Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
Neta mam 1 Mb.
W lidze nikt nie narzekal ze sie giera wiesza czy cos. Chlopak przegral i po prostu ciezko mu sie pogodzic z tym ze bedzie gral w 1 lidze :] A wiadomo ze Milan jest lepszy i jakos tym ...
Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
lukaszbor

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4085
PostForum: BARAŻE   Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 22:17   Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
1 mecz
Lukaszbor(Tottenham)-Janq77(Milan) 2:1

2 mecz
Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 2:4



Dzieki za gre. Meczyki byly bardzo wyrównane
Temat: PODSUMOWANIE [1. LIGA 1. SEZON] 06.04.2009
lukaszbor

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4254
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 11:54   Temat: PODSUMOWANIE [1. LIGA 1. SEZON] 06.04.2009
Mecz gramy jutro wieczorem dopiero Hrm
W sumie po co grac te baraze jak sie zapisze ponownie i nie wiadomo w jakiej lidze bede gral Hrm
Temat: PODSUMOWANIE [1. LIGA 1. SEZON] 06.04.2009
lukaszbor

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4254
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 11:47   Temat: PODSUMOWANIE [1. LIGA 1. SEZON] 06.04.2009
Te osoby ktore graja teraz w lidze tez maja sie zapisywac ??
Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI
lukaszbor

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 5456
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 19:53   Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI
No to ladnie z tego co widze mam szanse na baraze :> Baraze gramy miedzy soba czy z druznami z 1 ligi ?? Ja juz mam wszystko rozegrane Very Happy Dzieki za gre i zycze powodzenia w nastepnych sezonach
Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI
lukaszbor

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 5456
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 19:46   Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI
Ja tylko z nimi nie mam meczy rozegranych.
Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE EKSTRAKLASY
lukaszbor

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 8489
PostForum: EKSTRAKLASA   Wysłany: Wto Mar 31, 2009 13:01   Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE EKSTRAKLASY
Manchester na pierwszym miejscu :] Czemu mnie to nie dziwi Smile Zespoly z drugiej ligi beda musialy nadrabiac umiejetnosciami bo na szczescie nie maja co liczyc .
Temat: ZAT 17 r. Lukaszbor (Tottenham) - stripocean(Schalke) 4:3
lukaszbor

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 563
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Nie Mar 29, 2009 01:32   Temat: ZAT 17 r. Lukaszbor (Tottenham) - stripocean(Schalke) 4:3
17 r. Lukaszbor (Tottenham) - stripocean(Schalke) 4:3 (3:1)

Strzaly
Tottenham 11/6
Schalke 8/5

Bramki
Tottenham Bent x2, Lennon, Bentley
Schalke Jones x2 Kuranyi

Opis. Udany rewanz n ...
Temat: ZAT 20 r. Lukaszbor (Tottenham) - SIWY82(Everton) 5:0 (2:0)
lukaszbor

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 570
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Nie Mar 29, 2009 00:43   Temat: ZAT 20 r. Lukaszbor (Tottenham) - SIWY82(Everton) 5:0 (2:0)
Lukaszbor (Tottenham) - SIWY82(Everton) 5:0 (2:0)

Strzaly
Tottenham 15/11
Everton 5/3

Bramki
Bent x4 Lennon

OPIS Mecz pod dyktando Tottenhamu. Szybko 2 strzelone bramki ustawily mecz. G ...
Temat: ZAT R18 PitR83(udinese)-Lukaszbor(totenham ) 5-2
lukaszbor

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 663
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Sob Mar 28, 2009 19:47   Temat: ZAT R18 PitR83(udinese)-Lukaszbor(totenham ) 5-2
Dobry meczyk byl. Troche pocwicze nad obrona i bedzie dobrze bo to co robilem w tym meczu to smiac sie chce Hrm. Dzieki za gre raz jeszcze
Temat: ZAT R 21 ; jakimiec (sevilla ) 2 - 0 Lukaszbor ( Tottenham )
lukaszbor

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 890
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Sob Mar 28, 2009 19:42   Temat: ZAT R 21 ; jakimiec (sevilla ) 2 - 0 Lukaszbor ( Tottenham )
Dobry meczyk. Mialem swoje szanse ale niestety nie udalo sie a szkoda. Awans sie oddala do 1 ligi Hrm
Jakimiec bedziesz w 1 lidze w pierwszej 3 jak nic z taka gra. Powodzenia zycze
Temat: ZAT 24, Lukaszbor (Tottenham) - suszinho18 (Werder) 3:2
lukaszbor

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 506
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Wto Mar 24, 2009 15:43   Temat: ZAT 24, Lukaszbor (Tottenham) - suszinho18 (Werder) 3:2
Lukaszbor (Tottenham) - suszinho18 (Werder) 3:2

Strzaly
Tottenham 10/9
Werder 9/6

Bramki
Werder: Diego x2
Tottenham Bent x2 Lennon

OPIS: Wyrownany mecz. ale na szczescie to Tottenham z ...
Temat: ZAT 23, Czedi (Villareal) - Lukaszbor (Tottenham) 0:1 (0:1)
lukaszbor

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 512
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Pon Mar 23, 2009 23:17   Temat: ZAT 23, Czedi (Villareal) - Lukaszbor (Tottenham) 0:1 (0:1)
Czedi (Villareal) - Lukaszbor (Tottenham) 0:1 (0:1)

Strzaly

Villareal 3/0
Tottenham 11/6

Bramka Bent

OPIS Straszna nieskutecznosc z mojej strony (6 sytuacji sam na sam Hrm) Koncowka ne ...
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do: 

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online