| Autor |
Wiadomość |
| Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
lukaszbor
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4085
|
Forum: BARAŻE Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 21:45 Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
Wygral po prostu lepszy i tyle. Trzeba sie pogodzic z porazka. To tylko zabawa Miales swoje okazje ale ich nie wykorzystales wiec nie narzekaj ze takie lagi byly bo u mnie wszystko bylo ok :] |
 |
| Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
lukaszbor
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4085
|
Forum: BARAŻE Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 15:51 Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
Prowokator To chyba logiczne ze Milan jest lepszy od Tottenhamu i mnie to nie dziwi ze takie byly mecze wyrownane (Gdybym mial lepsza bylby pogrom <lol> ). Jak mial bym druzyne z takimi staty ... |
 |
| Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
lukaszbor
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4085
|
Forum: BARAŻE Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 10:11 Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
Neta mam 1 Mb.
W lidze nikt nie narzekal ze sie giera wiesza czy cos. Chlopak przegral i po prostu ciezko mu sie pogodzic z tym ze bedzie gral w 1 lidze :] A wiadomo ze Milan jest lepszy i jakos tym ... |
 |
| Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
lukaszbor
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4085
|
Forum: BARAŻE Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 22:17 Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
1 mecz
Lukaszbor(Tottenham)-Janq77(Milan) 2:1
2 mecz
Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 2:4
Dzieki za gre. Meczyki byly bardzo wyrównane |
 |
| Temat: PODSUMOWANIE [1. LIGA 1. SEZON] 06.04.2009 |
lukaszbor
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4254
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 11:54 Temat: PODSUMOWANIE [1. LIGA 1. SEZON] 06.04.2009 |
Mecz gramy jutro wieczorem dopiero
W sumie po co grac te baraze jak sie zapisze ponownie i nie wiadomo w jakiej lidze bede gral  |
 |
| Temat: PODSUMOWANIE [1. LIGA 1. SEZON] 06.04.2009 |
lukaszbor
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4254
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 11:47 Temat: PODSUMOWANIE [1. LIGA 1. SEZON] 06.04.2009 |
| Te osoby ktore graja teraz w lidze tez maja sie zapisywac ?? |
 |
| Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI |
lukaszbor
Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 5456
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 19:53 Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI |
No to ladnie z tego co widze mam szanse na baraze :> Baraze gramy miedzy soba czy z druznami z 1 ligi ?? Ja juz mam wszystko rozegrane Dzieki za gre i zycze powodzenia w nastepnych sezonach |
 |
| Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI |
lukaszbor
Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 5456
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 19:46 Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI |
| Ja tylko z nimi nie mam meczy rozegranych. |
 |
| Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE EKSTRAKLASY |
lukaszbor
Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 8489
|
Forum: EKSTRAKLASA Wysłany: Wto Mar 31, 2009 13:01 Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE EKSTRAKLASY |
Manchester na pierwszym miejscu :] Czemu mnie to nie dziwi Zespoly z drugiej ligi beda musialy nadrabiac umiejetnosciami bo na szczescie nie maja co liczyc . |
 |
| Temat: ZAT 17 r. Lukaszbor (Tottenham) - stripocean(Schalke) 4:3 |
lukaszbor
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 563
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Nie Mar 29, 2009 01:32 Temat: ZAT 17 r. Lukaszbor (Tottenham) - stripocean(Schalke) 4:3 |
17 r. Lukaszbor (Tottenham) - stripocean(Schalke) 4:3 (3:1)
Strzaly
Tottenham 11/6
Schalke 8/5
Bramki
Tottenham Bent x2, Lennon, Bentley
Schalke Jones x2 Kuranyi
Opis. Udany rewanz n ... |
 |
| Temat: ZAT 20 r. Lukaszbor (Tottenham) - SIWY82(Everton) 5:0 (2:0) |
lukaszbor
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 570
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Nie Mar 29, 2009 00:43 Temat: ZAT 20 r. Lukaszbor (Tottenham) - SIWY82(Everton) 5:0 (2:0) |
Lukaszbor (Tottenham) - SIWY82(Everton) 5:0 (2:0)
Strzaly
Tottenham 15/11
Everton 5/3
Bramki
Bent x4 Lennon
OPIS Mecz pod dyktando Tottenhamu. Szybko 2 strzelone bramki ustawily mecz. G ... |
 |
| Temat: ZAT R18 PitR83(udinese)-Lukaszbor(totenham ) 5-2 |
lukaszbor
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 663
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Sob Mar 28, 2009 19:47 Temat: ZAT R18 PitR83(udinese)-Lukaszbor(totenham ) 5-2 |
Dobry meczyk byl. Troche pocwicze nad obrona i bedzie dobrze bo to co robilem w tym meczu to smiac sie chce . Dzieki za gre raz jeszcze |
 |
| Temat: ZAT R 21 ; jakimiec (sevilla ) 2 - 0 Lukaszbor ( Tottenham ) |
lukaszbor
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 890
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Sob Mar 28, 2009 19:42 Temat: ZAT R 21 ; jakimiec (sevilla ) 2 - 0 Lukaszbor ( Tottenham ) |
Dobry meczyk. Mialem swoje szanse ale niestety nie udalo sie a szkoda. Awans sie oddala do 1 ligi
Jakimiec bedziesz w 1 lidze w pierwszej 3 jak nic z taka gra. Powodzenia zycze |
 |
| Temat: ZAT 24, Lukaszbor (Tottenham) - suszinho18 (Werder) 3:2 |
lukaszbor
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 506
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Wto Mar 24, 2009 15:43 Temat: ZAT 24, Lukaszbor (Tottenham) - suszinho18 (Werder) 3:2 |
Lukaszbor (Tottenham) - suszinho18 (Werder) 3:2
Strzaly
Tottenham 10/9
Werder 9/6
Bramki
Werder: Diego x2
Tottenham Bent x2 Lennon
OPIS: Wyrownany mecz. ale na szczescie to Tottenham z ... |
 |
| Temat: ZAT 23, Czedi (Villareal) - Lukaszbor (Tottenham) 0:1 (0:1) |
lukaszbor
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 512
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Pon Mar 23, 2009 23:17 Temat: ZAT 23, Czedi (Villareal) - Lukaszbor (Tottenham) 0:1 (0:1) |
Czedi (Villareal) - Lukaszbor (Tottenham) 0:1 (0:1)
Strzaly
Villareal 3/0
Tottenham 11/6
Bramka Bent
OPIS Straszna nieskutecznosc z mojej strony (6 sytuacji sam na sam ) Koncowka ne ... |
 |