| Autor |
Wiadomość |
| Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
marcipeusz
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4089
|
Forum: BARAŻE Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 15:48 Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6 |
Mormalnie Lukaszbor nie bądz dzieckim. Pracuję po 10-12 godzin dziennie i w Fife gram dla zabawy:). Ciężko mi się pogodzić z tym, że kupiłem fifę, żeby bawić się z towarzystwem m.in. z pes.com. ... |
 |
| Temat: FINAŁ Marcipeusz[Atletico] 5-2 Wypizdzisko[Man Utd] |
marcipeusz
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2300
|
Forum: PUCHAR LIGI Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 15:17 Temat: Re: FINAŁ Marcipeusz[Atletico] 5-2 Wypizdzisko[Man Utd] |
1 mecz :
Marcipeusz
Pawle wiesz dobrze jaki ja sytem gry preferuje i dla mnie gra przez zostan gwiazdą to mordega:( ja tz 2bramki stracilem po typowym błedzie w kdzie zostan gwiazda:(
mam ... |
 |
| Temat: PODSUMOWANIE [1. LIGA 1. SEZON] 06.04.2009 |
marcipeusz
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4256
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 12:26 Temat: PODSUMOWANIE [1. LIGA 1. SEZON] 06.04.2009 |
Mecz gramy jutro wieczorem dopiero
W sumie po co grac te baraze jak sie zapisze ponownie i nie wiadomo w jakiej lidze bede gral
jak wygrasz baraze to chyba wiadome,ze bedziesz grał w ekstrakla ... |
 |
| Temat: Pumkers [Fiorentina] 1 - 1 Masta20PL [Inter Mediolan] |
marcipeusz
Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1623
|
Forum: BARAŻE Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 12:24 Temat: Pumkers [Fiorentina] 1 - 1 Masta20PL [Inter Mediolan] |
| a była zamiana teamów??Bo chyba zasady takie jak w pucharze.... |
 |
| Temat: ZAT R19 Jakimiec88(Sevilla)-PitR83(Udinese) 0-3 |
marcipeusz
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 1799
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 12:20 Temat: ZAT R19 Jakimiec88(Sevilla)-PitR83(Udinese) 0-3 |
wypizdzich mi pisal na gg ze 3druzyny wchodza a zespoly z miejsca 4i5 graja baraz z zespolami z ekstraklasy
Nie wiem ale moze sie cos zmienilo:D |
 |
| Temat: ZAT R19 Jakimiec88(Sevilla)-PitR83(Udinese) 0-3 |
marcipeusz
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 1799
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 11:26 Temat: ZAT R19 Jakimiec88(Sevilla)-PitR83(Udinese) 0-3 |
"Drużyny 1. Ligi z miejsc 1. i 2. awansują bezpośrednio do Ekstraklasy"
Będziesz grał baraże z potencjalnymi spadkowiczami z Ekstraklasy, oni o utrzymanie, Ty o awans.
Musze was przepr ... |
 |
| Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI |
marcipeusz
Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 5463
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 07:08 Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI |
| Ile wreszcie awansuje zespołów??według regulaminu tylko 2 a według tego co pisze pod tabelą ekstraklasy to 3 |
 |
| Temat: ZAT R19 Jakimiec88(Sevilla)-PitR83(Udinese) 0-3 |
marcipeusz
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 1799
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 07:00 Temat: ZAT R19 Jakimiec88(Sevilla)-PitR83(Udinese) 0-3 |
to był z tzw mecy "FRYZJERSKICH" mcz był ustawiony żebym nie był na 2miejscu:D żartuje;)
Czyli awans do ekstraklasy uzyskali:
JakimiecPl
Pitr83
Marcipeusz
Tak?? |
 |
| Temat: ZAT 25 r MArcipeusz(atletico)-Pitr(udinesse) 1-1 |
marcipeusz
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1108
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 11:47 Temat: ZAT 25 r MArcipeusz(atletico)-Pitr(udinesse) 1-1 |
bramka aguero
ilgner dla udinesse
Strasznie pechowy remis z pitrem (bramka stracona w ostatniej akcji meczu)
Z przebiegu meczu powinienem wygrac (kilka sytuacji tzw 100%) lecz to pitrowi udało ... |
 |
| Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI |
marcipeusz
Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 5463
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 13:39 Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI |
| a ja sobie awansowalem do finalu puchau ligi:) jak slicznie:) |
 |
| Temat: ZAT półfinal marcipeusz(atletico)-Patafian(barcelona) 5-1 |
marcipeusz
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 967
|
Forum: PUCHAR LIGI Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 13:39 Temat: ZAT półfinal marcipeusz(atletico)-Patafian(barcelona) 5-1 |
| oba mecze wygrane.Chociaz jak gralem atletico to bylo ciezko:) |
 |
| Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE EKSTRAKLASY |
marcipeusz
Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 8493
|
Forum: EKSTRAKLASA Wysłany: Nie Mar 29, 2009 14:14 Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE EKSTRAKLASY |
| pawel juz tak łatwo w przyszłym sezonie nie bedziesz mial jak awansuja z drugiej ligi osoby:D |
 |
| Temat: ZAT 3, marcipeusz-czedi 7-2 |
marcipeusz
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 841
|
Forum: PUCHAR LIGI Wysłany: Nie Mar 29, 2009 13:54 Temat: ZAT 3, marcipeusz-czedi 7-2 |
| o dziwo gdy gralem zespolem czediego(villareal) wygralem 6-0.... |
 |
| Temat: ZAT r17 czedi(villareal)-Marcipeusz(atletico) 3-4 |
marcipeusz
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 604
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Nie Mar 29, 2009 13:51 Temat: ZAT r17 czedi(villareal)-Marcipeusz(atletico) 3-4 |
bramki:
villareal: rossi,pires,nihat
atetico: simao,forlan,aguero 2
po zywciestwie w pucharze nad czedim 7-2 przyszedł czas na mecz w lidze.Wygrałem go bramką w 90minucie chociaż prowadziłem juz ... |
 |
| Temat: ZAT R 15 ; jakimiec (sevilla ) 5 - 2 marcipeusz ( atletico ) |
marcipeusz
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 732
|
Forum: 1. LIGA Wysłany: Sro Mar 25, 2009 18:33 Temat: ZAT R 15 ; jakimiec (sevilla ) 5 - 2 marcipeusz ( atletico ) |
głupio stracona bamka na 1-0 ustawiła mecz(musialem się odkryc) co zaowocowao gradem bramek ze strny jakimca,który strzelil mi 4/5 wszystkich bramek straconych przezemnie w lidze:D
Na polu karnym swo ... |
 |