Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Znaleziono 34 wyników
Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
Znaleziono 34 wyników
Autor Wiadomość
Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
marcipeusz

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4089
PostForum: BARAŻE   Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 15:48   Temat: Janq77(Milan)-Lukaszbor(Tottenham) 3:6
Mormalnie Lukaszbor nie bądz dzieckim. Laughing Pracuję po 10-12 godzin dziennie i w Fife gram dla zabawy:). Ciężko mi się pogodzić z tym, że kupiłem fifę, żeby bawić się z towarzystwem m.in. z pes.com. ...
Temat: FINAŁ Marcipeusz[Atletico] 5-2 Wypizdzisko[Man Utd]
marcipeusz

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2300
PostForum: PUCHAR LIGI   Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 15:17   Temat: Re: FINAŁ Marcipeusz[Atletico] 5-2 Wypizdzisko[Man Utd]
1 mecz :

Marcipeusz


Pawle wiesz dobrze jaki ja sytem gry preferuje i dla mnie gra przez zostan gwiazdą to mordega:( ja tz 2bramki stracilem po typowym błedzie w kdzie zostan gwiazda:(

mam ...
Temat: PODSUMOWANIE [1. LIGA 1. SEZON] 06.04.2009
marcipeusz

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4256
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 12:26   Temat: PODSUMOWANIE [1. LIGA 1. SEZON] 06.04.2009
Mecz gramy jutro wieczorem dopiero Hrm
W sumie po co grac te baraze jak sie zapisze ponownie i nie wiadomo w jakiej lidze bede gral Hrm
jak wygrasz baraze to chyba wiadome,ze bedziesz grał w ekstrakla ...
Temat: Pumkers [Fiorentina] 1 - 1 Masta20PL [Inter Mediolan]
marcipeusz

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1623
PostForum: BARAŻE   Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 12:24   Temat: Pumkers [Fiorentina] 1 - 1 Masta20PL [Inter Mediolan]
a była zamiana teamów??Bo chyba zasady takie jak w pucharze....
Temat: ZAT R19 Jakimiec88(Sevilla)-PitR83(Udinese) 0-3
marcipeusz

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 1799
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 12:20   Temat: ZAT R19 Jakimiec88(Sevilla)-PitR83(Udinese) 0-3
wypizdzich mi pisal na gg ze 3druzyny wchodza a zespoly z miejsca 4i5 graja baraz z zespolami z ekstraklasy
Nie wiem ale moze sie cos zmienilo:D
Temat: ZAT R19 Jakimiec88(Sevilla)-PitR83(Udinese) 0-3
marcipeusz

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 1799
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 11:26   Temat: ZAT R19 Jakimiec88(Sevilla)-PitR83(Udinese) 0-3
"Drużyny 1. Ligi z miejsc 1. i 2. awansują bezpośrednio do Ekstraklasy"

Będziesz grał baraże z potencjalnymi spadkowiczami z Ekstraklasy, oni o utrzymanie, Ty o awans.

Musze was przepr ...
Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI
marcipeusz

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 5463
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 07:08   Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI
Ile wreszcie awansuje zespołów??według regulaminu tylko 2 a według tego co pisze pod tabelą ekstraklasy to 3
Temat: ZAT R19 Jakimiec88(Sevilla)-PitR83(Udinese) 0-3
marcipeusz

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 1799
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 07:00   Temat: ZAT R19 Jakimiec88(Sevilla)-PitR83(Udinese) 0-3
to był z tzw mecy "FRYZJERSKICH" Very Happy mcz był ustawiony żebym nie był na 2miejscu:D żartuje;)

Czyli awans do ekstraklasy uzyskali:
JakimiecPl
Pitr83
Marcipeusz

Tak??
Temat: ZAT 25 r MArcipeusz(atletico)-Pitr(udinesse) 1-1
marcipeusz

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1108
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 11:47   Temat: ZAT 25 r MArcipeusz(atletico)-Pitr(udinesse) 1-1
bramka aguero
ilgner dla udinesse


Strasznie pechowy remis z pitrem (bramka stracona w ostatniej akcji meczu)
Z przebiegu meczu powinienem wygrac (kilka sytuacji tzw 100%) lecz to pitrowi udało ...
Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI
marcipeusz

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 5463
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 13:39   Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1 LIGI
a ja sobie awansowalem do finalu puchau ligi:) jak slicznie:)
Temat: ZAT półfinal marcipeusz(atletico)-Patafian(barcelona) 5-1
marcipeusz

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 967
PostForum: PUCHAR LIGI   Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 13:39   Temat: ZAT półfinal marcipeusz(atletico)-Patafian(barcelona) 5-1
oba mecze wygrane.Chociaz jak gralem atletico to bylo ciezko:)
Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE EKSTRAKLASY
marcipeusz

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 8493
PostForum: EKSTRAKLASA   Wysłany: Nie Mar 29, 2009 14:14   Temat: DYSKUSJE DOTYCZĄCE EKSTRAKLASY
pawel juz tak łatwo w przyszłym sezonie nie bedziesz mial jak awansuja z drugiej ligi osoby:D
Temat: ZAT 3, marcipeusz-czedi 7-2
marcipeusz

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 841
PostForum: PUCHAR LIGI   Wysłany: Nie Mar 29, 2009 13:54   Temat: ZAT 3, marcipeusz-czedi 7-2
o dziwo gdy gralem zespolem czediego(villareal) wygralem 6-0....
Temat: ZAT r17 czedi(villareal)-Marcipeusz(atletico) 3-4
marcipeusz

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 604
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Nie Mar 29, 2009 13:51   Temat: ZAT r17 czedi(villareal)-Marcipeusz(atletico) 3-4
bramki:
villareal: rossi,pires,nihat
atetico: simao,forlan,aguero 2

po zywciestwie w pucharze nad czedim 7-2 przyszedł czas na mecz w lidze.Wygrałem go bramką w 90minucie chociaż prowadziłem juz ...
Temat: ZAT R 15 ; jakimiec (sevilla ) 5 - 2 marcipeusz ( atletico )
marcipeusz

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 732
PostForum: 1. LIGA   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 18:33   Temat: ZAT R 15 ; jakimiec (sevilla ) 5 - 2 marcipeusz ( atletico )
głupio stracona bamka na 1-0 ustawiła mecz(musialem się odkryc) co zaowocowao gradem bramek ze strny jakimca,który strzelil mi 4/5 wszystkich bramek straconych przezemnie w lidze:D
Na polu karnym swo ...
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do: 

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online