Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
PODSUMOWANIE PUCHARU PANCERKA VOLUME 4

Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » Puchar Pancera vol. 4 Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
PODSUMOWANIE PUCHARU PANCERKA VOLUME 4
Autor Wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post PODSUMOWANIE PUCHARU PANCERKA VOLUME 4 Odpowiedz z cytatem
Miałem napisać jutro, ale dzisiaj naszła mnie jeszcze ochota Wink

ZWYCIĘZCĄ PUCHARU EAST VERSUS WEST ZOSTAŁ........ JAAAAACA I JEGO EVERTON FC Smile

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Wicemistrzostwo zdobyła ekipa Manchesteru United prowadzona przez Myszę7. Na osiedlu mówią, że dlatego mu tak dobrze poszło bo otrzymał od tego pana:

jego nieśmiertelną gumę do rzucia Wink

Na trzecim miejscu uplasował się Kolka i jego Werder Brema. Zawodnicy tej drużyny nie byli jednak zadowoleni z ostatniego stopnia podium, co widać na załączonym obrazku:

Zdobywcą Pucharu Pocieszenia został Winek!!! Trener Starej Panny, ups, Starej Damy Wink
(tu miała być fota winiaczka, ale chamek usunął mnie z listy znajomych na naszej-srace Sad

Królem strzelców turnieju został Emanuel Adebayor, napastnik drużyny Arsenal Londyn, prowadzonej przez Cina Smile

Zdobył dla swojej ekipy 48 goli Smile

Niespodzianki turnieju:
Na pewno do niespodzianki, wręcz sensacji turnieju należy wyeliminowanie Cina jeszcze przed fazą finałową. Aż dziw, że ten cwaniak, który opanował do perfekcji niemalże grę Arsenalem nie wygrał tego Pucharu Wink Wyeliminował go wiecznienarzekającywszystkomający Jaca i jego Everton, hmm, Everton (?), za dużo powiedziane Razz Yakubu i Saha raczej... Chwała Jacy za to, że potrafił wycisnąć z chłopaków ostatnie soki i doszedł tak daleko.
Inną niespodzianką jest "szara myszka" turnieju, Kolka. Dostał średni team, Werder Brema, nie narzekał nic tylko grał swoje i zdołał przy pomocy boskiego Diego oraz Pizarro dojść do fazy finałowej. Niestety z powodu wyjazdu nie mógł dokończyć dzieła i musi zadowolić się trzecią lokatą.

Dobre strony Pucharu:
Okazało się po raz kolejny, że nie ma stuprocentowych faworytów. Wyszło to, że forma musi przyjść na najważniejszą część sezonu, a nie na początek sam, albo w samej końcówce. Jaca pierwszą część sezonu przespał niemalże. Potem serią dobrych rezultatów wszedł do Play-Off, a tam wybuchła jego forma i przebojem wdarł się na szczyt. Cinu dominował przez 3/4 sezonu, gromił wszystkich po kolei, ale pod koniec przyszło parę niespodziewanych porażek, spadek formy i w rezultacie odpadnięcie z turnieju. Wszystko u nas może się zdarzyć Smile

Złe strony?
Hmm... Myślę, że lepiej pominąć kwestię walkowerów i zawirowania wokół fazy finałowej. Od siebie mogę dodać, że dałem trochę ciała i dałem się nieraz podpuścić... No nic, myślmy już o kolejnych... DUUUUŻO większych rozgrywkach Very Happy
Czekają na nas 4 zróżnicowane ligi! Awanse, spadki, walka do końca oraz wisienka na torcie! PUCHAR LIGI.

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać niedzielnego losowania Smile[/img]

Sob Lut 21, 2009 00:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Sob Lut 21, 2009 00:51
Cinu87 PL
Kapitan drużyny

Post Odpowiedz z cytatem
jak dobrze ustawie irca to bede Smile obym mial szczescie ;p 10% szans ze trafie na swoich Smile

v Rafik pl v : " kontroluj bajere fajo "
Sob Lut 21, 2009 02:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JACA
Kapitan drużyny

Post Odpowiedz z cytatem
A gdzie na zdjęciu Yakubu i Saha aha bo to po aktualizacji transferów Very Happy
Dzieki za puchar jeszcze raz wszystkim za fantastyczne emocje Applause
Przykro mi z powodu Kolki i Grzesia napewno by walczyli i wynik mógłby byc zupełnie inny .Wiem że regulamin jest cały czas w trakcie modyfikacji i nawet gdy nam się wydaje że wszystko jest ok to i tak znajdzie się luka cóż Crying or Very sad Wink nie będe wracał do tego co się stało Crying or Very sad .Bardzo się cieszę że gramy juz lepszymi zespołami bo szczerze to wczoraj od razu po zakończeniu zmieniłem Everton Very Happy miałem juz ich dość ale przynajmniej wiem kto tam gra i kto to jest Yakubu Happy
Jeszcze raz dzięki wszystkim za wspólne granie a wiem że teraz tego grania będzie jeszcze więcej więc Good Job czekam z wytęsknieniem na losowanie.

Sob Lut 21, 2009 08:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
OPIEKUN EKSTRAKLASY
OPIEKUN EKSTRAKLASY

Post Odpowiedz z cytatem
Gratuluje wszystkim finalistom. Wizard

Sob Lut 21, 2009 11:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
Grania de facto będzie mniej Wink Ale z większą częstotliwością zmian drużyn Wink

Sob Lut 21, 2009 13:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Sob Lut 21, 2009 13:12
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » Puchar Pancera vol. 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: