Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1. LIGI
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 1. LIGA Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
DYSKUSJE DOTYCZĄCE 1. LIGI
Autor Wiadomość
komar279
Pierwszy skład


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 142
Skąd: Świebodzice

Post Odpowiedz z cytatem
A ja mamm takie pytanko czy nie lepiej bylo by wyznaczyc termin np 24 h na wpisanie wynikow bo to troche chore zagrasz z kims w srode a on wynik wpisze w niedziele w tedy marycha niema z czego zrobic tabeli i wynikow i dupa a mnie np interesuje ile pkt ma moj rywal albo ile np rafik wygral z pablo dajmy na to bo wtedy wiem ze jesli rafik jest rywalem ktorego moge pokonac to pablo tez jest do pokonania a skad mam to wiedziec jak niektorzy nie wpisuja tematow ciezko tak jest siasc na kapa

_________________

Moje aukcje, Bluza treningowa i torba Realu Madryt
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6358883
Szukam chetnych do residenta co-op na veteranie;p
Powracam do GT Komar279PL, GT V KomarPL V nieaktualny
Pią Lut 27, 2009 01:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Lut 27, 2009 01:10
shady 280987
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 71
Skąd: Koszalin/Shepton Mallet (UK)

Post Odpowiedz z cytatem
Jak nie załatwię konsoli w przyszłym tygodniu to zrezygnuję z ligi nie będę psuł wam zabawy. Z drugiej strony wypłatę mam 9-go marca, a powinna być zacna, więc jeżeli by dało radę odczekać jeszcze trochę to fajnie by było jak nie to trudno. Pozdro

_________________


Pią Lut 27, 2009 08:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
komar279
Pierwszy skład


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 142
Skąd: Świebodzice

Post Odpowiedz z cytatem
sadze że rozsądnie było by poczekać na ciebie do końca całej ligi jeszcze czas a na pewno zdarzysz rozegrać zaległe mecze;p

_________________

Moje aukcje, Bluza treningowa i torba Realu Madryt
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6358883
Szukam chetnych do residenta co-op na veteranie;p
Powracam do GT Komar279PL, GT V KomarPL V nieaktualny
Pią Lut 27, 2009 10:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laska
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 26

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam jeszcze problemy z młodym i myszą Neutral wie ktoś może co się z nimi dzieje?
Pią Lut 27, 2009 11:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komar279
Pierwszy skład


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 142
Skąd: Świebodzice

Post Odpowiedz z cytatem
z mysza gadałem w poniedziałek to mówił coś że możemy zagrać spara w weekend , młody napisał mi wczoraj ze od dziś będzie już dostępny;)

_________________

Moje aukcje, Bluza treningowa i torba Realu Madryt
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6358883
Szukam chetnych do residenta co-op na veteranie;p
Powracam do GT Komar279PL, GT V KomarPL V nieaktualny
Pią Lut 27, 2009 11:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myping pl
Kapitan drużyny


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 176
Skąd: LIBIĄŻ. ZAWSZE SMAK NA PIWO:)

Post Odpowiedz z cytatem
komar279 napisał:
A ja mamm takie pytanko czy nie lepiej bylo by wyznaczyc termin np 24 h na wpisanie wynikow bo to troche chore zagrasz z kims w srode a on wynik wpisze w niedziele w tedy marycha niema z czego zrobic tabeli i wynikow i dupa a mnie np interesuje ile pkt ma moj rywal albo ile np rafik wygral z pablo dajmy na to bo wtedy wiem ze jesli rafik jest rywalem ktorego moge pokonac to pablo tez jest do pokonania a skad mam to wiedziec jak niektorzy nie wpisuja tematow ciezko tak jest siasc na kapa




Jestem za też mnie to wkur.. ja wpisuje odrazu więc od moich rywalów też tego wymagam
Pią Lut 27, 2009 12:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
myping pl napisał:
komar279 napisał:
A ja mamm takie pytanko czy nie lepiej bylo by wyznaczyc termin np 24 h na wpisanie wynikow bo to troche chore zagrasz z kims w srode a on wynik wpisze w niedziele w tedy marycha niema z czego zrobic tabeli i wynikow i dupa a mnie np interesuje ile pkt ma moj rywal albo ile np rafik wygral z pablo dajmy na to bo wtedy wiem ze jesli rafik jest rywalem ktorego moge pokonac to pablo tez jest do pokonania a skad mam to wiedziec jak niektorzy nie wpisuja tematow ciezko tak jest siasc na kapa




Jestem za też mnie to wkur.. ja wpisuje odrazu więc od moich RYWALI też tego wymagam


Good Job

A tak na poważnie, gadajcie z opiekunem Wink Niech wyda stanowisko w sprawie. 1. Liga to jego folwark, ja tu tylko się przyglądam Razz

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Pią Lut 27, 2009 13:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Howka
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 58

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiecie co jest z Myszą i młodym??Bo nie ma ich wogóle na xbl i nie przyjmuja nawet moich zap do przyjaciół.Chciałbym mieć już te rundę za sobą.
Pią Lut 27, 2009 14:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DrMarijuana
OPIEKUN 1. LIGI
OPIEKUN 1. LIGI


Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 100
Skąd: Jastrzebie Zdroj

Post Odpowiedz z cytatem
shady 280987 napisał:
Jak nie załatwię konsoli w przyszłym tygodniu to zrezygnuję z ligi nie będę psuł wam zabawy. Z drugiej strony wypłatę mam 9-go marca, a powinna być zacna, więc jeżeli by dało radę odczekać jeszcze trochę to fajnie by było jak nie to trudno. Pozdro


Poczekamy na Ciebie tylko licze ze potem wszystko nadrobisz Smile
Pią Lut 27, 2009 15:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
shady 280987
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 71
Skąd: Koszalin/Shepton Mallet (UK)

Post Odpowiedz z cytatem
Postaram się nie zawieść Smile

_________________


Pią Lut 27, 2009 15:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
DrMarijuana
OPIEKUN 1. LIGI
OPIEKUN 1. LIGI


Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 100
Skąd: Jastrzebie Zdroj

Post Odpowiedz z cytatem
Howka napisał:
Nie wiecie co jest z Myszą i młodym??Bo nie ma ich wogóle na xbl i nie przyjmuja nawet moich zap do przyjaciół.Chciałbym mieć już te rundę za sobą.


Ci osobnicy zostana usunieci z ligi jezeli sie nie zjawia za niedlugo bo nic kompletnie nic nie graja Smile narazie sproboje sie z nimi skontaktowac
Pią Lut 27, 2009 15:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
Regulamin jest po to, żeby się do niego stosować.
Jeżeli powody ich nieobecności wynikają bardziej z widzi mi się, a nie spraw naprawdę poważnych to nierozegrane mecze idą na walkowery przeciw nim. Po 4 walkowerach przeciw sobie jest wydalenie z LIGI.

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Pią Lut 27, 2009 19:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DrMarijuana
OPIEKUN 1. LIGI
OPIEKUN 1. LIGI


Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 100
Skąd: Jastrzebie Zdroj

Post Odpowiedz z cytatem
myping pl napisał:
pancerek napisał:
Po pierwsze, uzgodniliśmy z marychą na tym forum, że Shady dostaje więcej czasu na granie.
Po drugie, termin jest do niedzieli i basta. Czy to zgłosi w niedzielę o 23:59 czy w poniedziałek o 0:05 to nam to wisi i powiewa.



chYBA LEPIEJ jak każdy widzi wynik po meczu nie:)ale trudno wam to niepszeszkadza a druga sprawa jak shady naprawi x za miech też mam z nim grac .Bo napewno nie pisałem do niego to nawet nie odpisał na gg .i niewiem kiedy zagramy moze w tym roku Smile


rewolucjonista hehe daj chlopakowi czas... niewiem dziwne podejscie masz do tego wszystkiego gramy przeciez dla zabawy. Chcesz zebym byl taki konsekwentny i walil walki za zle wpisany temat?? za to ze komus sie konsola zepsula?? bez przesady.... Nie bede robil z siebie h*ja chce ta lige prowadzic na troche lettkich warunkach a nie ze za byle pierdniecie walkower Smile i chyba tego samego oczekuje wiekszosc graczy nie kazdy jest idealny i nie kazdy ma mnostwo czasu a wyrozumialosc to podstawa jezeli chcemy grac sobie w spokoju i bez niepotrzebnych scen
Pią Lut 27, 2009 20:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
myping pl
Kapitan drużyny


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 176
Skąd: LIBIĄŻ. ZAWSZE SMAK NA PIWO:)

Post Odpowiedz z cytatem
DrMarijuana napisał:
myping pl napisał:
pancerek napisał:
Po pierwsze, uzgodniliśmy z marychą na tym forum, że Shady dostaje więcej czasu na granie.
Po drugie, termin jest do niedzieli i basta. Czy to zgłosi w niedzielę o 23:59 czy w poniedziałek o 0:05 to nam to wisi i powiewa.



chYBA LEPIEJ jak każdy widzi wynik po meczu nie:)ale trudno wam to niepszeszkadza a druga sprawa jak shady naprawi x za miech też mam z nim grac .Bo napewno nie pisałem do niego to nawet nie odpisał na gg .i niewiem kiedy zagramy moze w tym roku Smile


rewolucjonista hehe daj chlopakowi czas... niewiem dziwne podejscie masz do tego wszystkiego gramy przeciez dla zabawy. Chcesz zebym byl taki konsekwentny i walil walki za zle wpisany temat?? za to ze komus sie konsola zepsula?? bez przesady.... Nie bede robil z siebie h*ja chce ta lige prowadzic na troche lettkich warunkach a nie ze za byle pierdniecie walkower Smile i chyba tego samego oczekuje wiekszosc graczy nie kazdy jest idealny i nie kazdy ma mnostwo czasu a wyrozumialosc to podstawa jezeli chcemy grac sobie w spokoju i bez niepotrzebnych scen







ok spoko wszyscy olewka niema tematu zobaczymy do czego to doprowadzi:)ja mam sraczke teraz niewiem czy dam rade zagrac rew z komarem w pucharze ligi marycha miej na to oko jak przestanie mnie czyscic nadrobie hahhaha. ok spoko wszystko na luzie taaaaa
a tak wogóle nie jestem żadnym rewolucjonistą tylko poprostu lubie porządek i jak wszystko jest jasne i przejżyste bo ja jak kur,,, dostaje łoty to mi niepszeszkadza wpisac wynik i kto tu sie kurwa napina taka sama satysfakcja wpisac przegrany jak i wygrany mecz i tyle na dzis
Pią Lut 27, 2009 22:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komar279
Pierwszy skład


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 142
Skąd: Świebodzice

Post Odpowiedz z cytatem
ja już cię ścigne o ten rewanż nie martw się heheh

_________________

Moje aukcje, Bluza treningowa i torba Realu Madryt
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6358883
Szukam chetnych do residenta co-op na veteranie;p
Powracam do GT Komar279PL, GT V KomarPL V nieaktualny
Sob Lut 28, 2009 02:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Lut 28, 2009 02:35
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 1. LIGA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online