Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
DYSKUSJE DOTYCZĄCE 2. LIGI B
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 2. LIGA B Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
DYSKUSJE DOTYCZĄCE 2. LIGI B
Autor Wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
Człowieku, przyszedłeś i psioczysz na wszystko. Wszystko nie pasuje... No ja już nie ogarniam. Teraz jakieś oskarżenia z dupy... W ogóle nie wiem o co Ci chodzi. Nie chcesz grać to nie graj. Napisz tylko jakąś rezygnację, żeby było na 100% wiadomo...

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Sob Lut 28, 2009 15:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Sob Lut 28, 2009 15:07
muchet pl
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 86

Post Odpowiedz z cytatem
dokladnie chodzi mi o mecz z baca a moze powinienem powiedziec wassa pl juz nie wiem z kim gralem skoro trzymamy sie regul to powinienem grac z gosciem o gt baca a to ze oni sobie graja na jednym gt o ile tak jest mnie juz nie obchodzi. przegralem ten mecz 1-0 i reszte meczy oddaje walkowerem, szkoda bo fajny pomysl, zeby jeszcze ludzie sie trzymali zasad. pozdro dla wszystkich.

_________________
muchet82
Sob Lut 28, 2009 15:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
Widzisz jaki ze mnie zły opiekun.

Po pierwsze... jak masz coś do mnie to najpierw porozmawiaj o tym ze mną na gg. Miałem w tym tygodniu kupę spraw do załatwienia i nie miałem czasu na aktualkę ani na rozegranie wszystkich meczy w swojej lidze.

Po drugie... jak masz jakieś pretensję do jakiegoś zawodnika to napisz to na forum w zrozumiały sposób - było by świetnie gdybyś zdania zaczynał z dużej litery.

Po trzecie... nie każdy ma 15 lat i bywa czasem tak, że nie ma się po prostu czasu. Tak... niestety... muszę Cię zmartwić ale prowadzenie i granie w lidze nie jest moim priorytetem w życiu i jeżeli muszę coś załatwić w realu to to załatwię najpierw.

Po czwarte... dzisiaj wszystko nadrobię. W przyszłym tygodniu wszystko powinno wrócić do normy.
Zresztą w poprzednich rozgrywkach raczej nikt nie miał ze mną problemów. Jedynie co to mój ostatni mecz z Myszą długo się przeciągał ale było to wynikiem nie możności spotkania się na live o tym samym czasie.

Pozdrawiam.

Wracam na mecz.

_________________
Sob Lut 28, 2009 17:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muchet pl
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 86

Post Odpowiedz z cytatem
akurat mam 27 lat ale to nie ma znaczenia, a zdania bede zaczynal z malej bo nie chce mi sie naciskac shift:)

_________________
muchet82
Sob Lut 28, 2009 17:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
muchet pl napisał:
akurat mam 27 lat ale to nie ma znaczenia, a zdania bede zaczynal z malej bo nie chce mi sie naciskac shift:)

Ten wiek akurat nie odnosił Cię do Ciebie. Chodziło mi o to, że w pewnym wieku człowiek ma na głowie sprawy ważne i ważniejsze.

Update!

Na ten moment sytuacja wygląda tak:
snok3r - pisałem już do niego ostatnio, napisałem też i dzisiaj. Jeżeli nie będzie odzewu do jutra to podziękujemy temu Panu za współpracę.

baca & mario - póki co mają po jednym rozegranym meczu. Mam nadzieje, że do jutra sytuacja się zmieni.

reszta - zaczęliście grać więc liczę, że do jutra rozegracie resztę meczów.

W razie problemów proszę o kontakt na gg.

_________________
Sob Lut 28, 2009 18:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzybu1922
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 41
Skąd: Wodzisław Śląski

Post Odpowiedz z cytatem
W razie czego Młody, oferuje swoją pomoc co do aktualizacji Smile

_________________
Sob Lut 28, 2009 21:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wassa
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 36

Post Odpowiedz z cytatem
Muchet, Baca to moj brat, też chciał wziaść udział w turnieju, więc sie zapisał. Mamy w domu 1 konsole i jedno konto Live, wiec sie domysl ze on i ja gramy na Wasa PL, zreszta baca gadał o tym przed turniejem z pancerem. Niby po co miałbym zozgrywać mecze ze bace? pfff... uciekłeś w 90min przegrywając 1:0 i szukasz wymówki..?


Aa żeby nie było, pisałem do gawro i mario na Live i gg, jak narazie 0 odzewu. Tzn z gawro gadalem 2 dni temu, ale od tamtej pory nie moge sie z nim styknać. Myśle że jutro rozegramy wszystkie mecze. pozdro

_________________
Wasa PL
Sob Lut 28, 2009 21:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muchet pl
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 86

Post Odpowiedz z cytatem
Sorry mlodziezy,osoba o nicku:baca zagral na nicku wasa pl i dlatego sie spienilem bo nie wiedzialem ocb. przegralem ten mecz i jest ok,ale prosze was baca czy waca nie robcie tak ,bo mozecie zalozyc sobie 2 profile xbxsie i problem z glowy. jest luzik carry onnnnn. buzka ligowicze


ps. sorka mlody ...narty

_________________
muchet82
Sob Lut 28, 2009 22:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
Cieszy mnie to, że wszystko się wyjaśniło. Następnym razem lepiej najpierw zapytać, a potem mieć pretensje Wink Pozdrawiam i czekam na resztę wyników na forum!

_________________
Sob Lut 28, 2009 22:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
snok3r
Rezerwa


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7

Post Odpowiedz z cytatem
Wassa napisał:
Też nie moge sie skontaktować z mario i snokerem na forum i na gg. Napisze na Live. Możecie podać ich TAGI? pozdro


a w jakim celu chciales sie ze mna skontaktowac? z tego co widze to nie gramy ze soba w tym tygodniu...

//edit: dobra przeczytalem caly temat i mam jedna prosbe: ludzie jak do kogos piszecie to sie przedstawiajcie...a jak piszecie z cudzego konta to wyjasnijcie o co chodzi a nie rzucajcie lakonicznym "mamy mecz do zagrania..." bo potem sie dzieja takie rzeczy jak pare postow wyzej...

btw: gratuluje adminom pomyslu - 2 graczy z jednego konta xboxowego... Smile
Nie Mar 01, 2009 02:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinu87 PL
Kapitan drużyny


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 193
Skąd: Elbląg/Birmingham

Post Odpowiedz z cytatem
siemasz snok3r, jak cos mozemy dzis rozegrac pod wieczor nasz mecz pucharu ligi Very Happy

_________________


v Rafik pl v : " kontroluj bajere fajo "
Nie Mar 01, 2009 09:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
Nie ma za co (to do snok3ra).
Liczy się zabawa, a nie mam zamiaru wymuszać na chłopakach wydawania pieniędzy na dodatkowe konto live...

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Nie Mar 01, 2009 11:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
snok3r napisał:
Wassa napisał:
Też nie moge sie skontaktować z mario i snokerem na forum i na gg. Napisze na Live. Możecie podać ich TAGI? pozdro


a w jakim celu chciales sie ze mna skontaktowac? z tego co widze to nie gramy ze soba w tym tygodniu...

//edit: dobra przeczytalem caly temat i mam jedna prosbe: ludzie jak do kogos piszecie to sie przedstawiajcie...a jak piszecie z cudzego konta to wyjasnijcie o co chodzi a nie rzucajcie lakonicznym "mamy mecz do zagrania..." bo potem sie dzieja takie rzeczy jak pare postow wyzej...

btw: gratuluje adminom pomyslu - 2 graczy z jednego konta xboxowego... Smile


BTW... macie rozegrać 4 kolejki więc prawdopodobnie w dwóch TY jesteś gospodarzem i to Ty powinieneś wykonać pierwszy ruch i ustawić się na mecz z przeciwnikami!

_________________
Nie Mar 01, 2009 11:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muchet pl
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 86

Post Odpowiedz z cytatem
Przeciez nie trzeba kupowac nastepnego konta xbox live:)SmileSmile mozna sobie utworzyc nawet 15 profilii na swojej konsoli wlasnie po to zostalo to wymyslone jak masz kilku czlonkow rodziny w domu i wtedy kazdy sobie gra na swoim Gamer Tag'u. pozdrawiam

_________________
muchet82
Nie Mar 01, 2009 13:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, ale Gold jest tylko na jeden profil, a nie na wszystkie profile na konsoli...

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Nie Mar 01, 2009 15:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Nie Mar 01, 2009 15:13
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 2. LIGA B Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online