|
| Autor |
Wiadomość |
Ekwador
Pierwszy skład

Dołączył: 28 Sty 2009 Posty: 121 Skąd: Stargard Szczeciński |
|
ZAT 1, Ekwador [AS Roma] 1 - 2 Janq77 [AC Milan] |
|
1 mecz:
Ekwador [AS Roma] 1 - 1 Janq77 [AC Milan]
2 mecz:
Janq77 [AS Roma] 1 - 0 Ekwador [AC Milan]
Komentarz:
Pierwszy raz sie spotykam z sytuacją w tej lidze, że wychodząc sam na sam pod koniec meczu dostaje kosę tuż przed polem karnym Byc może przypadek, zdarza się.
Powodzenia.
|
|
| Sob Lut 28, 2009 23:26 |
|
 |
Reklama
|
|
| Sob Lut 28, 2009 23:26 |
|
 |
janq77
Ławka rezerwowych

Dołączył: 30 Sty 2009 Posty: 42 Skąd: Bydgoszcz |
|
|
|
Jest mi strasznie przykro z tewgo powodu. Dlatego od razu zaproponowałem Tobie powtórkę tego meczu, Przypadek jak nigdy. Dwóch moich obrońców cisnęło Twojego napadziora ii być może w amoku przycisnąlem coś nie tak. Jeżeli admin da ci wina nie będę robił z tego problemu. Cya
|
|
| Sob Lut 28, 2009 23:42 |
|
 |
Ekwador
Pierwszy skład

Dołączył: 28 Sty 2009 Posty: 121 Skąd: Stargard Szczeciński |
|
|
|
Nie chcę, być może mi też sie kiedyś przydarzy takie cuś
Powodzenia w dalszych meczach.
_________________
Piszę poprawnie po polsku

Ostatnio zmieniony przez Ekwador dnia Nie Mar 01, 2009 00:04, w całości zmieniany 1 raz |
|
| Sob Lut 28, 2009 23:56 |
|
 |
janq77
Ławka rezerwowych

Dołączył: 30 Sty 2009 Posty: 42 Skąd: Bydgoszcz |
|
|
|
Dziex i zapraszam na spary. Dobrze mi się grłao z Tobą
|
|
| Sob Lut 28, 2009 23:59 |
|
 |
wypiździsko
Admin PS 3

Dołączył: 24 Sty 2009 Posty: 362 Skąd: Kraków |
|
|
|
Liczy sie gest fair play brawo janq Mi tez sie kiedys zdarzylo ze nacisnalem wslizg nieswiadomie i dostawalem czerwone kartki.
_________________
aka Eustachy |
|
| Nie Mar 01, 2009 14:04 |
|
 |
Reklama
|
|
| Nie Mar 01, 2009 14:04 |
|
 |
|
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|
|
|