Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
WALKOWERY
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 2. LIGA B Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
WALKOWERY
Autor Wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post WALKOWERY Odpowiedz z cytatem
WALKOWERY:

mario - 1 (jako gosp. powinien ubiegać się jako pierwszy o rozegranie meczów)

gawro - 2 (zero kontaktu)

Po 4 w/o zawodnik wylatuję z ligi.

Oby te były ostatnimi jakie musiałem wpisać.

_________________
Pon Mar 02, 2009 17:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Mar 02, 2009 17:32
MARIO7805
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 22

Post Re: WALKOWERY Odpowiedz z cytatem
mlody_dg napisał:
WALKOWERY:

mario - 1 (jako gosp. powinien ubiegać się jako pierwszy o rozegranie meczów)

gawro - 2 (zero kontaktu)

Po 4 w/o zawodnik wylatuję z ligi.

Oby te były ostatnimi jakie musiałem wpisać.


Mlody mecze to ja rozgrywam i ten walkower co wpisales to jest bezsensu , skasuj to !!! wyslalem gosciowi zaproszenie i wogle go nie przyjol do dzis to jak niby mam mecz rozegrac?? Najpierw sie spytaj a pozniej cos pisz!!
Wto Mar 03, 2009 00:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Re: WALKOWERY Odpowiedz z cytatem
MARIO7805 napisał:
mlody_dg napisał:
WALKOWERY:

mario - 1 (jako gosp. powinien ubiegać się jako pierwszy o rozegranie meczów)

gawro - 2 (zero kontaktu)

Po 4 w/o zawodnik wylatuję z ligi.

Oby te były ostatnimi jakie musiałem wpisać.


Mlody mecze to ja rozgrywam i ten walkower co wpisales to jest bezsensu , skasuj to !!! wyslalem gosciowi zaproszenie i wogle go nie przyjol do dzis to jak niby mam mecz rozegrac?? Najpierw sie spytaj a pozniej cos pisz!!

Ja mam się pytać? Chyba czegoś nie skumałeś. Nie da się ogarnąć wszystkiego. Jeśli masz jakiś problem z przeciwnikiem to TY odzywasz się do mnie i wtedy decydujemy co w tej sprawie zrobić. Po za tym mogłeś założyć temat o przyznanie wo na Twoją korzyść. Sorry... napisz mi sytuacje na gg to wtedy pomyślimy co dalej.

BTW

http://ligafify.phorum.pl/viewtopic.php?t=841

_________________
Wto Mar 03, 2009 13:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MARIO7805
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 22

Post Re: WALKOWERY Odpowiedz z cytatem
Chlopaku nie mam pietnastu lat ani nie jestem jakims typowym maniakiem komputerowym , gram sobie dla przyjemnosci , wyslalem do paru zaproszenie i bylo oki tylko ten olal sobie.Nie zaglebialem sie do konca w regulaminie , wszedlem sobie wczoraj na forum zobaczec co sie tu dzieje i patrze , ze dostalem 3:0 i troche sie zdraznilem .Usun ten wynik a na przyszlosc bede jazyl ze jesli bedzie cos sie takiego dzialo to dam znac
Wto Mar 03, 2009 21:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Re: WALKOWERY Odpowiedz z cytatem
MARIO7805 napisał:
Chlopaku nie mam pietnastu lat ani nie jestem jakims typowym maniakiem komputerowym , gram sobie dla przyjemnosci , wyslalem do paru zaproszenie i bylo oki tylko ten olal sobie.Nie zaglebialem sie do konca w regulaminie , wszedlem sobie wczoraj na forum zobaczec co sie tu dzieje i patrze , ze dostalem 3:0 i troche sie zdraznilem .Usun ten wynik a na przyszlosc bede jazyl ze jesli bedzie cos sie takiego dzialo to dam znac

A niby czemu mam go usunąć? Bo jakoś nie widzę, żeby mecz był rozegrany. Ja też nie mam 15 lat... szkoda, że nie przeczytałeś regulaminu bo byś wiedział jakie zasady tutaj panują. Macie czas do jutra na rozegranie tego meczu. Nie interesuję mnie kto wyjdzie z propozycją - jeśli mecz nie będzie rozegrany to wyniku nie zmienię.

_________________
Wto Mar 03, 2009 21:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wassa
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 36

Post Odpowiedz z cytatem
Mario chodzi Ci o nasze spotkanie?! wez zastanow sie co piszesz bo ja żadnego zaproszenia od Ciebie nie dostałem! ba, ja Ci wysłałem zapro i wiadomość. Moje zaproszenie zaakceptowałeś w ostatni dzień rozgrywania kolejki i nic więcej z Twojej strony, czekałem do 12 z nadzieją że jeszcze wejdziesz na live. Pisałem na forum, na live i chciałem na gadu ale go nie podałeś. Na dodatek byłeś gospodarzem i to Ty powienieś wykazać więcej inicjatywy, a Ty wyjeżdzasz z tekstem że wysłałeś mi zapro..? Które do mnie nie doszło pff...

[Jeśli nie chodzi i nasz mecz w 3rundzie to sory, ale to na górze w pierwszym poście jest własnie do tego spotkania]

Pozdro

_________________
Wasa PL
Wto Mar 03, 2009 22:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MARIO7805
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 22

Post Odpowiedz z cytatem
W terminach masz wpisane Wassa i na taki wyslalem zaproszenie , nie moja wina ze ten kto robil ta tabele i terminy tak wpisal Cie dlatego nie rozegralismy mecza
Sro Mar 04, 2009 21:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
Lol, przecież jest plik z listą numerów gg i listą gamertagów więc tutaj w takim razie wina po Twojej stronie Mario leży...

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Sro Mar 04, 2009 22:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
MARIO7805 napisał:
W terminach masz wpisane Wassa i na taki wyslalem zaproszenie , nie moja wina ze ten kto robil ta tabele i terminy tak wpisal Cie dlatego nie rozegralismy mecza

Jeśli masz problem ze skontaktowaniem się z przeciwnikiem zgłaszasz to na forum albo bezpośrednio do mnie na gg. Nie wykazałeś najmniejszej chęci żeby ten mecz rozegrać dlatego wpisałem w/o. Wyniku na forum nie widzę dlatego też swojej decyzji nie zmienię.

Pozdrawiam.

_________________
Sro Mar 04, 2009 22:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinu87 PL
Kapitan drużyny


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 193
Skąd: Elbląg/Birmingham

Post Odpowiedz z cytatem
pancerek napisał:
Lol, przecież jest plik z listą numerów gg i listą gamertagów więc tutaj w takim razie wina po Twojej stronie Mario leży...


pancer nie kazdy ma gg, a jak mario go np nie ma? wg mnie powinien byc wo 0-0 bo i ten chcial sie skantaktowac z rywalem i odwrotnie.

_________________


v Rafik pl v : " kontroluj bajere fajo "
Czw Mar 05, 2009 00:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
Cinu87 PL napisał:
pancerek napisał:
Lol, przecież jest plik z listą numerów gg i listą gamertagów więc tutaj w takim razie wina po Twojej stronie Mario leży...


pancer nie kazdy ma gg, a jak mario go np nie ma? wg mnie powinien byc wo 0-0 bo i ten chcial sie skantaktowac z rywalem i odwrotnie.


Byłby obustronny gdyby Mario to zgłosił. On niestety olał sprawę i nie raczył mnie o tym poinformować. Jeśli nie ma gg to mógł napisać na forum. Temat możemy zakończyć bo decyzji nie zmienię. Po za tym - skoro się wszystko wyjaśniło w tym temacie, to gdy dałem czas na dogranie tego meczu, zawodnicy go nie dograli. Gdyby odezwał się do Wassy i rozegrał mecz, w/o bym wycofał. Jeśli wolał swój wolny czas poświęcić na dochodzenie swoich praw zamiast na mecz no to sorry.

_________________
Czw Mar 05, 2009 13:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MARIO7805
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 22

Post Odpowiedz z cytatem
A kim ty kurwa jestes? do huja ! , gumowym pajacykiem ? jakies pierdolenie tu piszesz caly czas , kurwa najpierw to napisz dokladnie jego tag w tabeli a pozniej cos pierdol .Napisalem do niego wedlog tagu jaki jest w terminarzu!!a natepny wolny czas to moge poswiecic ewentualnie zyby rozjebac ci leb !! tak dla przykladu takze nie wkurwiaj mnie bardziej tym pierdolenie a jak cos cie jeszcze boli to moge podac ci swoj adres!!! jesli taki cwaniak tu jestes !
Pią Mar 06, 2009 00:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raxor
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 32

Post Odpowiedz z cytatem
A ty to pewnie jesteś 12 letnim e-koksem, który swoim intelektem zagraża co najwyżej temu gumowemu pajacykowi o którym pisałeś. Trochę pokory chłoptasiu bo ktoś Ci w końcu przebije nadmuchane twoim ego e-mięśnie. Czesc i czołem i mam nadzieję, że już nigdy Cię tutaj nie zobaczę.
Pią Mar 06, 2009 00:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MARIO7805
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 22

Post Odpowiedz z cytatem
raxor napisał:
A ty to pewnie jesteś 12 letnim e-koksem, który swoim intelektem zagraża co najwyżej temu gumowemu pajacykowi o którym pisałeś. Trochę pokory chłoptasiu bo ktoś Ci w końcu przebije nadmuchane twoim ego e-mięśnie. Czesc i czołem i mam nadzieję, że już nigdy Cię tutaj nie zobaczę.




A TY KURWA NASTEPNY SWIREK MUCHOMOREK JESTES? NIE WIESZ KURWO DO KOGO WOGLE PISZESZ!!! ZOBACZYC TO MOZESZ EWENTUALNIE MOJEGO KUTASA W SWOIM ODBYCIE CWELU!!!
Pią Mar 06, 2009 00:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
Do mnie to było?

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Pią Mar 06, 2009 00:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Pią Mar 06, 2009 00:51
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 2. LIGA B Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online