Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
WALKOWERY
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 2. LIGA B Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
WALKOWERY
Autor Wiadomość
MARIO7805
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 22

Post Odpowiedz z cytatem
pisze do tych debili bo rozpierdalaja mi konstrukcje .W terminarzu napisal inny tag a inny ma koles i od tego wyszlo cale zamieszanie .Mozna bylo rozegrac ewentualnie chwile po terminie jak wyszlo nieporozumienie i wszystko by gralo a nie pierdoli tu jak potluczony , wkurwil wrescie ucho i dostal galoty .Do Ciebie nic nie ma tylko do zakreconego opiekuna z dusza wojownika Smile
Pią Mar 06, 2009 01:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Pią Mar 06, 2009 01:01
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
Dwudniowy ban pomoże Ci ochłonąć i nabrać szacunku. Tabele tworzyłem ja, nicki w tabeli wpisywałem ja. W tabeli są nicki forumowe, a nie gamertagi. Gamertagi są w pliku z kontaktami do gg.

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Pią Mar 06, 2009 01:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raxor
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 32

Post Odpowiedz z cytatem
MARIO7805 napisał:
raxor napisał:
A ty to pewnie jesteś 12 letnim e-koksem, który swoim intelektem zagraża co najwyżej temu gumowemu pajacykowi o którym pisałeś. Trochę pokory chłoptasiu bo ktoś Ci w końcu przebije nadmuchane twoim ego e-mięśnie. Czesc i czołem i mam nadzieję, że już nigdy Cię tutaj nie zobaczę.




A TY KURWA NASTEPNY SWIREK MUCHOMOREK JESTES? NIE WIESZ KURWO DO KOGO WOGLE PISZESZ!!! ZOBACZYC TO MOZESZ EWENTUALNIE MOJEGO KUTASA W SWOIM ODBYCIE CWELU!!!


Brak mózgu+ homoseksualne zapędy no bardzo ładnie kolego.
PS. Doskonale zdaję sobie sprawę do kogo piszę. Piszę do jakiegoś jełopa który zamiast wyżyc się na boisku grając w piłkę siedzi przed kompem i wypisuje "groźne" posty pokazując wszystkim swoje IQ bakłażana.
Pią Mar 06, 2009 10:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
A ja dopiero co wróciłem z roboty i nawet nie mam siły póki co tego komentować. Może coś wyskrobię na ten temat później. Na razie mogę tylko powiedzieć tyle, że żal dupę ściska jak się czyta takie posty.


No ale w końcu zaczęło się coś dziać... nie tak jak u Winka... żadnych zadym Very Happy

Jak byś winiacz chciał to możemy się wymienić - ja Ci daje tego ...., a Ty mi 2 normalnych Razz
Pozdro i miłego weekendu życzę. A no i grajta Panowie, grajta:)

_________________
Pią Mar 06, 2009 17:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzybu1922
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 41
Skąd: Wodzisław Śląski

Post Odpowiedz z cytatem
Młody, a może by tak wywalić z ligi tego 2-giego światowego e-Pudziana?

Po tym, co tu przeczytałem właśnie nie wiem, czy mam ochotę jeszcze grać z takim typem...

_________________
Pią Mar 06, 2009 18:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
jutro w nocy zdejmę mu bana, jak wróci i zmieni podejście to będzie grał.

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Pią Mar 06, 2009 18:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
grzybu1922 napisał:
Młody, a może by tak wywalić z ligi tego 2-giego światowego e-Pudziana?

Po tym, co tu przeczytałem właśnie nie wiem, czy mam ochotę jeszcze grać z takim typem...

To była pierwsza moja myśl po przeczytanie tych bzdur które tutaj na wypisywał ale po tym jak przeczytałem post Pancera(ten dotyczący banu na 2 dni) to odstawiłem swój pomysł, PÓKI CO, na drugi plan.

Ale w sumie NIE! Nie możemy go wyrzucić bo jak się zdenerwuję i nas znajdzie! Ja się go boję... na bank mam weekend z głowy. Chociaż tyle dobrze, że aktualnie jestem w Anglii. Może zacznie od was. Jest szansa, że jeszcze trochę pożyję.

Cool

_________________
Pią Mar 06, 2009 18:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
MARIO7805 napisał:
pisze do tych debili bo rozpierdalaja mi konstrukcje .W terminarzu napisal inny tag a inny ma koles i od tego wyszlo cale zamieszanie .Mozna bylo rozegrac ewentualnie chwile po terminie jak wyszlo nieporozumienie i wszystko by gralo a nie pierdoli tu jak potluczony , wkurwil wrescie ucho i dostal galoty .Do Ciebie nic nie ma tylko do zakreconego opiekuna z dusza wojownika Smile


Aha... i jak już wróci na forum to może mi wytłumaczyć o co chodzi w tym zdaniu powyżej... Bo za głupi jestem Razz

Aha... i przecież dałem Wam termin na rozegranie meczu. Gdybyś nie pier.... tylko rozegrał ten mecz, o czym już pisałem, to mecz bym zaliczył. Po za tym - nie mam zamiaru się uganiać za takimi typami jak Ty. Regulamin jest, wyjaśnia wszystko.

Powtarzam jeszcze raz:
JEŚLI MASZ PROBLEM Z ROZEGRANIEM MECZU, ZGŁOŚ TO NA FORUM!

Wassa miał problem z rozegraniem meczów, napisał o tym mi na gg oraz na forum. Jest teraz pokrzywdzony, nie sądzę.

Co do Twojego kozaczenia:
Jeżeli masz 31 lat - jeżeli mario7805 wskazuję na datę Twojego urodzenia, to Ci bardzo współczuję. Mam brata w Twoim wieku - gdyby był na Twoim poziomie to bym sobię chyba kulkę w łeb strzelił. Po za tym jak tak bardzo chcesz to podaj mi ten swój adres - może Cie kiedyś odwiedzę.

PS.
O co chodzi z tym gumowym pajacykiem? Bo tego też nie skumałem.

PS2.
Nic mnie nie boli. Chociaż nie... rzeczywiście. Od jakiś 6 miesięcy boli mnie prawe oko. Najgorsze jest to, że żaden okulista nie wie od czego to. Może to na tle nerwowym.

PS3.
Nie, raczej nie należy do grupy cwaniakowatych.

PS4.
Czy pokazywanie swojego kutas innym facetom sprawia Ci przyjemność? Baa... nie dość, że chcesz pokazywać to na dodatek go wkładać do odbytu... Nie wiem czy wiesz, ale geje w Polsce łatwo nie mają.

Chyba zajarzyłem o co chodzi w tym wszystkim. Dlatego chcesz mi łeb rozjebać bo wtedy pójdziesz do pierdla ... a tam wiadomo... babek nie ma Wink Teraz zajarzyłem o co kaman.

Dobra to chyba tyle... idę na part time ;P 3majcię się. Będę wieczorkiem to może coś zagram z ligi Razz

PDG:D

_________________
Pią Mar 06, 2009 18:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzybu1922
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 41
Skąd: Wodzisław Śląski

Post Odpowiedz z cytatem
No właśnie... Ty w Anglii, a my tu w Polsce kisimy... jak nas załatwi to kto dogra ligę Hrm? Aaaaa no tak.... przecież dostaniemy walkowery i... Mario zrobi awans Very Happy No no, ciekawy scenariusz - tyle, że dla jednej osoby.

To może ja od razu w takim razie oddam moje mecze walkowerem dla Maria, bo boję się na normalnych zasadach spróbować wygrać.

_________________
Pią Mar 06, 2009 22:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
grzybu1922 napisał:
No właśnie... Ty w Anglii, a my tu w Polsce kisimy... jak nas załatwi to kto dogra ligę Hrm? Aaaaa no tak.... przecież dostaniemy walkowery i... Mario zrobi awans Very Happy No no, ciekawy scenariusz - tyle, że dla jednej osoby.

To może ja od razu w takim razie oddam moje mecze walkowerem dla Maria, bo boję się na normalnych zasadach spróbować wygrać.

Laughing

Na taki scenariusz nie wpadłem ale muszę przyznać, że jest świetny Very Happy

_________________
Pią Mar 06, 2009 22:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzybu1922
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 41
Skąd: Wodzisław Śląski

Post Odpowiedz z cytatem
Przeczytałem przy pierwszej mojej wizycie tutaj caaaalusieńki regulamin i... tak teraz myślę, że ubezpieczenia tam nie gwarantowaliście? To może teraz warto pomyśleć o podjęciu tego tematu :]?

_________________
Pią Mar 06, 2009 23:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MARIO7805
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 22

Post Odpowiedz z cytatem
nie mialem kontaktu z Baca wogle a termin minol , wyslalem zaproszenie.... i nie wiem co dalej ???
Sro Mar 11, 2009 12:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
MARIO7805 napisał:
nie mialem kontaktu z Baca wogle a termin minol , wyslalem zaproszenie.... i nie wiem co dalej ???

Stwierdziłem, że dam wam luzu do dzisiaj z meczami. Po robocie(teraz jestem na przerwie), zrobię aktualkę i rozważę wszystkie za i przeciw podczas wystawiania w/o.

_________________
Sro Mar 11, 2009 13:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzybu1922
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 41
Skąd: Wodzisław Śląski

Post Odpowiedz z cytatem
Baca i to brat Wassy, a Wassa napisał, że miał problemy z internetem w innym temacie.

_________________
Sro Mar 11, 2009 16:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wassa
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 36

Post Odpowiedz z cytatem
Snoker, Grzuby piszcie mi na gadu jak bedziecie mogli grać, podłącze xa u siebie pod kabel i zagramy.

_________________
Wasa PL
Czw Mar 12, 2009 16:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Mar 12, 2009 16:27
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 2. LIGA B Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online