Pierwszy mecz:
Pitr83(udine)-marcipeusz(atletico) 3-3
Udine(di natale3)
Marcipeusz(udinesse)-Pitr83(atletico)1-1
Di natale
Forlan
Mecz zacięty.Bramka za bramke.W pierwszym meczu stan meczu przebiegal tak:
1-0 Pitr
1-1
1-2 Marcipeusz
2-2 (największe kuriozum bramki w fifie jakie widziałem:) )
3-2-Marcipeusz
3-3
w rewanazu była Obrona czestochowy z nastawieniem na kontry (w 90minucie piłka tanczyła na linii bramkowej Pitra)W meczu rewanżowym pełną dominacje mial Pitr83 ale to mi sie udało wygrac:)
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach