Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
DYSKUSJE DOTYCZĄCE 2. LIGI B
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 2. LIGA B Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
DYSKUSJE DOTYCZĄCE 2. LIGI B
Autor Wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
winek napisał:
mlody_dg napisał:
winek napisał:
mlody ciulu ostro z kotami Very Happy ja wprowadziłem do swojej ligi zasady i jakoś to wszystko trzyma się kupy Very Happy

Ale ja chciałem tak kulturalnie Very Happy


w życiu jestem chujem to i tu nie będę się zmieniał Laughing

Wydaje mi się, że Twoja szczerość do nich przemówiła Very Happy

_________________
Wto Mar 17, 2009 15:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Mar 17, 2009 15:20
MARIO7805
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 22

Post Odpowiedz z cytatem
mlody_dg napisał:
MARIO7805 napisał:
ale mecz ten byl do rozegrania do 8 marca ,to chyba lekko przeleciales z terminem tak mi sie wydaje .Gralem bo dostalem zaproszenie bez zadnej wiadomosci , ze to niby zalegly

A to Ci przeszkadza, że był to mecz zaległy?

Very Happy

Mlody chodzi mi tylko o to ,ze kiedys ja dostalem za takie cos walkowra i to po krotszym czasie a tu tydzien mija i gosciu daje mi niby zaproszenie od brata ale NIC NIE PISZE ZE GRAMY MECZ ZALEGLY ALBO LIGE tylko wysyla zaproszenie do gry ktorych dzienie duzo rozgrywasz ze znajomymi.Jesli byl to mecz zalegly i przegralem to oki , tylko nie powiedzial o tym .Mam z Fc Porto
mecz do rozegrania jako gospodarz to moze zagramy tamten jeszcze raz jeden po drugim zeby bylo oki? jest lepszy to i tak wygra Very Happy
Wto Mar 17, 2009 17:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
MARIO7805 napisał:
mlody_dg napisał:
MARIO7805 napisał:
ale mecz ten byl do rozegrania do 8 marca ,to chyba lekko przeleciales z terminem tak mi sie wydaje .Gralem bo dostalem zaproszenie bez zadnej wiadomosci , ze to niby zalegly

A to Ci przeszkadza, że był to mecz zaległy?

Very Happy

Mlody chodzi mi tylko o to ,ze kiedys ja dostalem za takie cos walkowra i to po krotszym czasie a tu tydzien mija i gosciu daje mi niby zaproszenie od brata ale NIC NIE PISZE ZE GRAMY MECZ ZALEGLY ALBO LIGE tylko wysyla zaproszenie do gry ktorych dzienie duzo rozgrywasz ze znajomymi.Jesli byl to mecz zalegly i przegralem to oki , tylko nie powiedzial o tym .Mam z Fc Porto
mecz do rozegrania jako gospodarz to moze zagramy tamten jeszcze raz jeden po drugim zeby bylo oki? jest lepszy to i tak wygra Very Happy

Chcesz zagrać mecz jeszcze raz bo nie wiedziałeś, że ten mecz był zaległy? A co by to zmieniło jakbyś o tym wiedział? Nie zgodził byś się na jego rozegranie? Jeśli przeciwnik się zgodzi to możecie powtórzyć ale trochę nie rozumiem Twoich pretensji Wink

Wróć. Mój błąd. Oczywiście jeśli nie poinformował Cię, że gramy ligę to mecz do powtórki ;P Sorry, źle Cię zrozumiałem.

_________________
Wto Mar 17, 2009 17:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warka07
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 67
Skąd: swindon....UK

Post Odpowiedz z cytatem
to co ja tam napisalem taka jakby tabelke to tylko zeby byla dla informacjii mecz z szymim wlacznie bo mija drugi dzien a on nie wpisal wyniku (i latwo pozniej zapomniec, sam wiesz...jak jest) co do mlodego to absolutnie nie mam zadnych pretensjii ani nic w tym guscie, poprostu wszystko co napisalem bylo wylacznie w celach informacyjnych. i mam nadzieje ze tak zostanie to odebrane:)

ps w meczu z szymim nieustanne lagi, i wiem ze nie jestem jedyny, moze jest to dobrym pomyslem gdyby w regulaminie byla delikatna wzmianka a raczej wymagane minimalne lacze 1mb? bo na 512kb niestety sami wiemy jak ta gra smiga + serwery EA chyba tez sa bardzo zaskoczone iloscia ludzi grajacych w fife.

ps 2 fajnie pancer ze sie rozumiemy bo wiem ze byl maly epizodzik...ale to juz drobiazg.


MUCHET
Wto Mar 17, 2009 19:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
szymi90
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 25
Skąd: Gniezno

Post Odpowiedz z cytatem
sory ale ja mam łacze 2m tylko przez router,nat zrobiłęm na umiarokwany nie wiem czemu są lagi.zreszta troche mnie to dziwi bo ja nie narzekam ani jak gram jako gospodarz ani jako gosc,tym bardziej ze jakosc meczu chba najbardziej zalezy od polaczenia gospodarza bo to on tworzy jakby"serwer". Co miałem z tobą za mecz warka?
Wto Mar 17, 2009 19:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
Szymi, on się podpisał jako Muchet Wink To Muchet, a nie Warka w rzeczywistości pisał posta Wink

Proponuję Szymi jakiś meczyk około godziny 21.
Sprawdzę na własnej skórze czy te lamenty wokół Twojego łącza słuszne są, oka?

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Wto Mar 17, 2009 19:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymi90
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 25
Skąd: Gniezno

Post Odpowiedz z cytatem
nie mówie,że nie są tylko sam nie wiem co jest przyczyna takiego lagowania,ale mozemy rozegrac mecz tesotwy:D
Wto Mar 17, 2009 19:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzybu1922
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 41
Skąd: Wodzisław Śląski

Post Odpowiedz z cytatem
Mam małą prośbę. Oczywiście na starcie zapewniam, że doskonale rozumiem, że są sprawy ważne i ważniejsze od ligi fify jak np. praca itd.. Ale liga wkracza w decydującą fazę, dlatego prosiłbym o bardzo częstą aktualizację tabeli Wink Byłbym ogromnie wdzięczny Wink

_________________
Wto Mar 17, 2009 22:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
grzybu1922 napisał:
Mam małą prośbę. Oczywiście na starcie zapewniam, że doskonale rozumiem, że są sprawy ważne i ważniejsze od ligi fify jak np. praca itd.. Ale liga wkracza w decydującą fazę, dlatego prosiłbym o bardzo częstą aktualizację tabeli Wink Byłbym ogromnie wdzięczny Wink

Ok... postaram się uaktualniać tabele jak najczęściej.

_________________
Wto Mar 17, 2009 23:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzybu1922
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 41
Skąd: Wodzisław Śląski

Post Odpowiedz z cytatem
mlody_dg napisał:
grzybu1922 napisał:
Mam małą prośbę. Oczywiście na starcie zapewniam, że doskonale rozumiem, że są sprawy ważne i ważniejsze od ligi fify jak np. praca itd.. Ale liga wkracza w decydującą fazę, dlatego prosiłbym o bardzo częstą aktualizację tabeli Wink Byłbym ogromnie wdzięczny Wink

Ok... postaram się uaktualniać tabele jak najczęściej.


Wielkie dzięki! Mosz u mie kista piwa Wink

_________________
Wto Mar 17, 2009 23:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
Update.

Po każdych 4 meczach rozegranych będę uaktualniał tabelę.

Obserwując tabelę to jeszcze wszystko może się zdarzyć. Powodzenia w walce o pierwszą ligęWink

_________________
Sro Mar 18, 2009 13:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warka07
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 67
Skąd: swindon....UK

Post Odpowiedz z cytatem
szymi to nie ja pisalem do ciebie , tylko moj ziooooooom z mojego profilu
Sro Mar 18, 2009 14:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
muchet pl
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 86

Post Odpowiedz z cytatem
ciagle brakuje 3 punktow u mnie:)))

_________________
muchet82
Sro Mar 18, 2009 15:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
muchet pl napisał:
ciagle brakuje 3 punktow u mnie:)))

Naprawione Wink

_________________
Sro Mar 18, 2009 16:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli dzisiaj nie dogracie meczów to wstawiam W/O. Nie przekładam meczy, dzisiaj jest ostateczny termin. Jeśli nikt nie napisze o w/o to wstawiam na niekorzyść gospodarza.

Pozdro i grajta Panowie, grajta!

_________________
Nie Mar 22, 2009 12:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Mar 22, 2009 12:02
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 2. LIGA B Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online