Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
POWROT na pes.com.pl i platnosci za rejestracje.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » Przyszłość rozgrywek XBOX 360 Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
POWROT na pes.com.pl i platnosci za rejestracje.
Autor Wiadomość
winek
OPIEKUN LIGI 2. A
OPIEKUN LIGI 2. A


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Głogów

Post Odpowiedz z cytatem
ja też jestem za powrotem bo zapowiada się zajebista stronka Wink

_________________
Pią Mar 27, 2009 17:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Mar 27, 2009 17:47
easye
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 52

Post Odpowiedz z cytatem
a ktos juz widzial jakikolwiek wstepny projekt ?
kiedy powstanie ? Kto sie nia zajmuje ? I dlaczego tak wierzycie ze teraz cos sie zmieni, skoro od 3 lat Admin nie dal rady stworzyc nic nowego ?
Gdy sam zajmowalem sie tworzeniem stron stron, to stworzenie serwisu www + szaty graficznej w zaleznosci od jezyka i rozwiazan jakie sa stosowane zajmowalo 1 kumplowi, ktoy pracowal jedynie wieczorami nad tym maks 3-4 tyg.

_________________
sądzicie,że rozumiecie to,co powiedziałem,ale czy zdajecie sobie sprawę,że to,co do was dotarło,nie jest tym,co myślę ?

IT-Solution
EmoIT
Pią Mar 27, 2009 19:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
siwy
Pierwszy skład


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: Libiąż

Post Odpowiedz z cytatem
Kurwa przestańcie pierdolić wracamy do korzeni i huj! www.pes.com.pl będzie waszą stroną startową nie ma bata!! Cool
Nic mnie tak nie rozpierdala na tym forum jak te reklamy Evil or Very Mad

Pancer moim zdaniem zrobił to co musiał w danym momencie, podają dobrą decyzję w odpowiednim czasie, teraz robi podobnie i jesli tylko Admin pes.com.pl dotrzyma słowa co do przebudowy struktury strony będziemy w 100% zadowoleni!
A jesli scenariusz rozwinie się nie po naszej mysli (w co wątpie) zawsze możemy wrócić na ligafify.phorum.pl Razz

_________________
************************************
<<<<<< http://patrz.pl/mp3/sidney-polak-mary-jerry-featuring-kasia-nosowska >>>>>>
Pią Mar 27, 2009 21:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Howka
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 58

Post Odpowiedz z cytatem
i tak w kółko.Wrócimy,później znowu odejdziemy i znów wrócimy.Ale bedzie faza:)SmileSmile
Pią Mar 27, 2009 22:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Howka
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 58

Post Odpowiedz z cytatem
Aha jeszcze jedno.Tylko czekać kiedy zrobią płatną lige na pes.com.pl.Wspomnicie moje słowa:)Smile
Pią Mar 27, 2009 23:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
OPIEKUN EKSTRAKLASY
OPIEKUN EKSTRAKLASY


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 327
Skąd: Paderborn

Post Odpowiedz z cytatem
Howka napisał:
Aha jeszcze jedno.Tylko czekać kiedy zrobią płatną lige na pes.com.pl.Wspomnicie moje słowa:)Smile


Co w tym zlego ? 5 zl za sezon, moe przynajmniej nie bedzie rezygnacji Smile

Zostana tylko ludzie, ktorym zalezy na grze i zabawie, a nie dzieciaki patrzace tylko na wynik Wink

_________________


Sob Mar 28, 2009 00:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Howka
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 58

Post Odpowiedz z cytatem
[/quote]

Co w tym zlego ? 5 zl za sezon, moe przynajmniej nie bedzie rezygnacji Smile

Zostana tylko ludzie, ktorym zalezy na grze i zabawie, a nie dzieciaki patrzace tylko na wynik Wink[/quote]

Kali co do dziecinady to pamiętam Twój mecz z Erolem.To była dopiero dziecinada:)SmileSmilei widać jak niektórzy traktują tu ludzi,uwarzasz sie za wielkiego mistrza,a tak nie jest!!!A co do płatnosci za lige to jest chyba smieszne.5 zika to nie pieniadz ale to będzie chyba pierwsza liga za która trzeba będzie płacic,ktoś sie na tym wzbohaci:)Smile
POZDRO
Sob Mar 28, 2009 10:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
Howka napisał:


Co w tym zlego ? 5 zl za sezon, moe przynajmniej nie bedzie rezygnacji Smile

Zostana tylko ludzie, ktorym zalezy na grze i zabawie, a nie dzieciaki patrzace tylko na wynik Wink[/quote]

Kali co do dziecinady to pamiętam Twój mecz z Erolem.To była dopiero dziecinada:)SmileSmilei widać jak niektórzy traktują tu ludzi,uwarzasz sie za wielkiego mistrza,a tak nie jest!!!A co do płatnosci za lige to jest chyba smieszne.5 zika to nie pieniadz ale to będzie chyba pierwsza liga za która trzeba będzie płacic,ktoś sie na tym wzbohaci:)Smile
POZDRO[/quote]

To jak Ci się nie podoba to nie graj. Może strona nie padnie. Zresztą stawiam, że za cześć kasy z opłat admin ufunduję na jakieś nagrody za zwycięstwo czy coś. Po za tym myślisz, że prowadzenie ligi to taka łatwa sprawa? Trzeba poświęcić trochę czasu na to - dlaczego nie pobierać za to opłat? Po za tym jestem na pes.com. parę lat, poznałem tam ludzi i uważam, że nawet jeśli będzie trzeba płacić te parę złoty, to należy im się za to co robili przez okres istnienia strony.

Pozdro.

_________________
Sob Mar 28, 2009 10:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easye
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 52

Post Odpowiedz z cytatem
co ? 5 zl to nie pieniadz ? sorry, ale na co beda szly pieniadze ? od np.200 uzytkownikow 5 zl za 1 sezon daje 1000 zl za lige ?
Co wiecej - jezeli teraz na forum sa cisnieniowcy to dopiero zaczna sie nieprzyjemnosci, bo wszedzie gdzie w gre wchodzi kasa sa klotnie !
Poza tym - po co placic za cos, co jest za darmo - jak ktos nie gra - ban z ligi i do widzenia - jakos na tym forum nie bylo problemow z graniem...

Na pe.com na pewno znajda sie ludzie, ktorzy beda placic - w koncu zrzucali sie na strone - bylo w kasie 3 tys, a nowej strony brak. Teraz Admin w takim razie poczul kase i moze ma cisnienie cokolwiek zmienic, bo mozna na tym zarobic...
I gdzie wasze play for fun ? teraz bedzie wplata i gramy o nagrode ? juz widze te piekne pojedynki na 6 obroncow - otwarta gre. haha. Ciekawe ile osob wam z tego forum przejdzie jak oplata bedzie wyzsza niz 5 zeta.

_________________
sądzicie,że rozumiecie to,co powiedziałem,ale czy zdajecie sobie sprawę,że to,co do was dotarło,nie jest tym,co myślę ?

IT-Solution
EmoIT


Ostatnio zmieniony przez easye dnia Sob Mar 28, 2009 10:57, w całości zmieniany 1 raz
Sob Mar 28, 2009 10:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kali
OPIEKUN EKSTRAKLASY
OPIEKUN EKSTRAKLASY


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 327
Skąd: Paderborn

Post Odpowiedz z cytatem
No widzisz nie wszystko jest za darmo. Za serwer trzeba placic, z tego co pokazywal Jasiu 700 zl.

_________________


Sob Mar 28, 2009 10:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easye
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 52

Post Odpowiedz z cytatem
Widze, ze nie wiele ma z was pojecie w ogole o takich rzeczach. Za serwer 1 GB placi sie srednio 150 zl ROCZNIE ! + domena to jakies kolejne 120 zl - TEZ ZA ROK.
Jak ma najwyzsza opcje i placi 500-700 zl to okej, ale po co ? Przeciez nie potrzebuje na taka stronke serwera dedykowanego, z pojemnoscia 1200GB !
Ale jak juz zaszalal, to niech niech oplata bedzie 5 zl za rok, a nie za sezon.

_________________
sądzicie,że rozumiecie to,co powiedziałem,ale czy zdajecie sobie sprawę,że to,co do was dotarło,nie jest tym,co myślę ?

IT-Solution
EmoIT


Ostatnio zmieniony przez easye dnia Sob Mar 28, 2009 11:14, w całości zmieniany 1 raz
Sob Mar 28, 2009 10:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kali
OPIEKUN EKSTRAKLASY
OPIEKUN EKSTRAKLASY


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 327
Skąd: Paderborn

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jak to bedzie wygladalo, poczekajmy...

_________________


Sob Mar 28, 2009 11:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easye
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 52

Post Odpowiedz z cytatem
No az sam jestem ciekaw - roznica jest taka, ze za takiego posta na pes.com.pl dostal bym bana od admina, "bo dzialalabym na szkode pes.com.pl"...

_________________
sądzicie,że rozumiecie to,co powiedziałem,ale czy zdajecie sobie sprawę,że to,co do was dotarło,nie jest tym,co myślę ?

IT-Solution
EmoIT
Sob Mar 28, 2009 11:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
komar279
Pierwszy skład


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 142
Skąd: Świebodzice

Post Odpowiedz z cytatem
Mi to rybka gdzie gram tylko co bedzie z kasa, pojdzie komus w kieszen czy zostanie Jakos sporzydkowana

_________________

Moje aukcje, Bluza treningowa i torba Realu Madryt
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6358883
Szukam chetnych do residenta co-op na veteranie;p
Powracam do GT Komar279PL, GT V KomarPL V nieaktualny
Sob Mar 28, 2009 11:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warka07
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 67
Skąd: swindon....UK

Post Odpowiedz z cytatem
easye dobrze gadasz...popieram Cool
Sob Mar 28, 2009 15:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Reklama







Sob Mar 28, 2009 15:10
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » Przyszłość rozgrywek XBOX 360 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online