Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
PODSUMOWANIE LIGI!!!! KONIEC MARZEN!!! xD

 
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 1. LIGA Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
PODSUMOWANIE LIGI!!!! KONIEC MARZEN!!! xD
Autor Wiadomość
DrMarijuana
OPIEKUN 1. LIGI
OPIEKUN 1. LIGI


Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 100
Skąd: Jastrzebie Zdroj

Post PODSUMOWANIE LIGI!!!! KONIEC MARZEN!!! xD Odpowiedz z cytatem
MISTRZEM 1 LIGI ZOSTAJE MYPING(FC SEVILLA)!!!! GRATULACJE!!!!



KROL STRZELCOW
KANOUTE(FC SEVILLA)






dziekuje wszystkim za nie miła wspolprace Smile dalem wolna reke i zrobilem to ostatnio raz niestety zawiodlem sie na paru osobach... dasz komus palec wezmie cala reke Smile w nastepnym sezonie beda 4 mecze w tygodniu i tyle czyli duzo wiecej walkowerow i nie bedzie ze terminarz caly i bez terminow ze kazdy gra se kiedy chce a potem jak modowi sie podwinie noga to go chca zjesc.. mentalnosc polakow Smile ale koniec tego marudzenia tak juz jest... Sad nie tak to mialo wszystko wygladac chcialem zrobic mala niespodzianke ktora i tak jest ale niestety przykro mi sie zrobilo gdy poczytalem dzisaj na forum pare rzeczy ale co powiedzialem sobie przed sezonem to zrobie teraz czyli mistrz ligi dostaje nagrode niespodzianke Smile

MISTRZ LIGI DOSTAJE NAGRODE NIESPODZIANKE!!!!!! A TĄ NAGRODA JEST: 100 zl + KONTO FTP Z GRAMI XBOX360 Smile

po odbior prosze sie zglosic do mnie na gg ;p
ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIE Z STATYSTYKAMI
http://ligafify.phorum.pl/viewforum.php?f=30
Pon Mar 30, 2009 17:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Reklama







Pon Mar 30, 2009 17:13
sziko
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 66
Skąd: Kielce

Post Odpowiedz z cytatem
Dobrze marycha że nie powiedziałeś o tej nagodzie na początku bo chyba każdy by grał 8 obrońcami Laughing
Pon Mar 30, 2009 17:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
Pogadalimy na gg, wyjaśnilimy wszystko sobie (tak myślę) i mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie owocna.
Powodzenia ludzikom w Ekstraklasie i w barażach, a spadkowiczom życzę szybkiego powrotu na szczyty Wink

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Pon Mar 30, 2009 17:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
samfisher74
Pierwszy skład


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 132
Skąd: Szczecin City

Post Odpowiedz z cytatem
marycha nie panikuj , nie było zle
Pon Mar 30, 2009 17:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samfisher74
Pierwszy skład


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 132
Skąd: Szczecin City

Post Odpowiedz z cytatem
pancer a do Ciebie mam pytanie , czy ta strona jest w trakcie jakiegos remontu czy modernizacji bo u mnie jak tam wchodze to nie ma obrazków i nie mozna sie zalogowac
Pon Mar 30, 2009 17:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
samfisher74 napisał:
pancer a do Ciebie mam pytanie , czy ta strona jest w trakcie jakiegos remontu czy modernizacji bo u mnie jak tam wchodze to nie ma obrazków i nie mozna sie zalogowac

Po pierwsze, takie rzeczy załatwia się na priv.
Po drugie, forum nie jest w przebudowie tylko są przenoszone pewne dane z tego forum na inne, nowe. Dlatego właśnie są pewne problemy.

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Pon Mar 30, 2009 17:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
myping pl
Kapitan drużyny


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 176
Skąd: LIBIĄŻ. ZAWSZE SMAK NA PIWO:)

Post Odpowiedz z cytatem
heheh ale jaja niewiem co zrobic z nagrodą może jakas wycieczka +sprzęt agd niewiem jeszcze:)musze sie zastanowić dziekuje wszystkim za mecze Marycha ale dajesz czadu Smile))) wiesz co myslałem ze jaja sobie robisz:) pozdro
Pon Mar 30, 2009 21:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komar279
Pierwszy skład


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 142
Skąd: Świebodzice

Post Odpowiedz z cytatem
kurwa jak bym widział grał bym lepiej;) nie no bez jaj myping był w tej lidze nie do pokonania;)

_________________

Moje aukcje, Bluza treningowa i torba Realu Madryt
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6358883
Szukam chetnych do residenta co-op na veteranie;p
Powracam do GT Komar279PL, GT V KomarPL V nieaktualny
Pon Mar 30, 2009 22:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
Hahaha... teraz to zauważyłem. Myping miał tylko jedną porażke.... !! Zgadnijcie z kim Very Happy

_________________
Pon Mar 30, 2009 23:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myping pl
Kapitan drużyny


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 176
Skąd: LIBIĄŻ. ZAWSZE SMAK NA PIWO:)

Post Odpowiedz z cytatem
No cóż 30-latek skopał wam dupska rocznik 79 rządzi Very Happy .A myślałem że już jestem za stary i do młodzieży fifa 09 należy Razz P.S MARYŚ DZIĘKI DOBRA ROBOTA WYKAZAŁES SIE JAKO PROWADZĄCY A TA NAGRODA ZWALIŁA WSZYSTKICH SmileA SZCZEGÓLNIE MNIE MIŁA NIESPODZIANKA MOŻE W NASTEPNEJ SERII 1000 ZŁ Very Happy.szczególne podziekowania dla komara za sparingi dzieki nim odkryłem możliwośći sevilli Smilei wygrałem lige .NAGRODE przeznacze na romantyczny obiad z żoną ZIEMNIOKI Z KWAŚNIM MLYKIEM I MIZERIĄ Z ŁOCTEM:)A RESZTE NA PIWO ŻUBR MOZE SIWY I RAFIK WYPIJĄ ZE MNĄ Smile :lol:bo RESAZTA MIESZKA ZA DALEKO I NIEDA SIE NIC ZMONTOWAC :)POZDRO I POWODZENIA
Wto Mar 31, 2009 11:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samfisher74
Pierwszy skład


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 132
Skąd: Szczecin City

Post Odpowiedz z cytatem
smacznego Smile
Wto Mar 31, 2009 15:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Mar 31, 2009 15:38
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 1. LIGA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online