Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
TERMINARZ

 
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » BARAŻE Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
TERMINARZ
Autor Wiadomość
wypiździsko
Admin PS 3


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 362
Skąd: Kraków

Post TERMINARZ Odpowiedz z cytatem

TERMIN GRANIA: 06.04.09 - 08.04.09 MA BYĆ ZAGRANY DWUMECZ!!!!! POWODZENIA PANOWIE Smile

_________________

aka Eustachy
Pon Kwi 06, 2009 13:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Kwi 06, 2009 13:05
janq77
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 42
Skąd: Bydgoszcz

Post Odpowiedz z cytatem
ładafaka, z deszczu pod rynne, w przyszłym sezonie musze się przyłożyć, żeby uniknąć baraży Very Happy
Pon Kwi 06, 2009 14:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Kwi 06, 2009 14:06
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » BARAŻE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online