Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Pumkers [Fiorentina] 1 - 1 Masta20PL [Inter Mediolan]

 
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » BARAŻE Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Pumkers [Fiorentina] 1 - 1 Masta20PL [Inter Mediolan]
Autor Wiadomość
pumkers
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 16

Post Pumkers [Fiorentina] 1 - 1 Masta20PL [Inter Mediolan] Odpowiedz z cytatem
pierwsze spotkanie:

Inter Mediolan 0 - 0 Fiorentina



drugie:

Fiorentina 1 - 1 Inter Mediolan

bramki:
28'A.Gilardino [Fiorentina]
31'Adriano [Inter Mediolan]


Mecze bardzo wyrównane i zacięte, wynik ostatecznej konfrontacji mógłby być zarówno dla Interu jak i Fiorentiny rozstrzygnięty kilku bramkową przewagą. Trochę szczęścia w obronie, dyspozycja bramkarzy, poprzeczki...i tylko po jednej bramce. Prowadzenie objęte po wyjściu sam na sam, wyrównanie po strzale głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Co prawda chyba pozostanę w I lidze jeszcze przynajmniej jeden sezonik Wink Ale życzę każdemu takich meczy Smile

Masta, dziękuję za grę i życzę powodzenia w Ekstraklasie <zazdrosc> Very HappyVery HappyVery Happy
Wto Kwi 07, 2009 00:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Kwi 07, 2009 00:33
marcipeusz
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 34

Post Odpowiedz z cytatem
a była zamiana teamów??Bo chyba zasady takie jak w pucharze....

_________________
http://www.fifa09ekstraklasa.yoyo.pl/
bo liczą sie umiejętnosci:D

kult kazik knż
Wto Kwi 07, 2009 12:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ekwador
Pierwszy skład


Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 121
Skąd: Stargard Szczeciński

Post Odpowiedz z cytatem
Bez zmiany teamów. Dwumecz każdy gra swoim.

_________________
Piszę poprawnie po polsku


Wto Kwi 07, 2009 13:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wypiździsko
Admin PS 3


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 362
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
zasady barazy sa inne niz te w pucharze ligi

_________________

aka Eustachy
Wto Kwi 07, 2009 15:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Kwi 07, 2009 15:00
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » BARAŻE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online