|
| Autor |
Wiadomość |
pumkers
Ławka rezerwowych

Dołączył: 15 Lut 2009 Posty: 16
|
|
Pumkers [Fiorentina] 1 - 1 Masta20PL [Inter Mediolan] |
|
pierwsze spotkanie:
Inter Mediolan 0 - 0 Fiorentina
drugie:
Fiorentina 1 - 1 Inter Mediolan
bramki:
28'A.Gilardino [Fiorentina]
31'Adriano [Inter Mediolan]
Mecze bardzo wyrównane i zacięte, wynik ostatecznej konfrontacji mógłby być zarówno dla Interu jak i Fiorentiny rozstrzygnięty kilku bramkową przewagą. Trochę szczęścia w obronie, dyspozycja bramkarzy, poprzeczki...i tylko po jednej bramce. Prowadzenie objęte po wyjściu sam na sam, wyrównanie po strzale głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Co prawda chyba pozostanę w I lidze jeszcze przynajmniej jeden sezonik Ale życzę każdemu takich meczy
Masta, dziękuję za grę i życzę powodzenia w Ekstraklasie <zazdrosc>   
|
|
| Wto Kwi 07, 2009 00:33 |
|
 |
Reklama
|
|
| Wto Kwi 07, 2009 00:33 |
|
 |
marcipeusz
Ławka rezerwowych

Dołączył: 15 Lut 2009 Posty: 34
|
|
|
| Wto Kwi 07, 2009 12:24 |
|
 |
Ekwador
Pierwszy skład

Dołączył: 28 Sty 2009 Posty: 121 Skąd: Stargard Szczeciński |
|
|
| Wto Kwi 07, 2009 13:35 |
|
 |
wypiździsko
Admin PS 3

Dołączył: 24 Sty 2009 Posty: 362 Skąd: Kraków |
|
|
|
zasady barazy sa inne niz te w pucharze ligi
_________________
aka Eustachy |
|
| Wto Kwi 07, 2009 15:00 |
|
 |
Reklama
|
|
| Wto Kwi 07, 2009 15:00 |
|
 |
|
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|
|
|