Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
FINAŁ Marcipeusz[Atletico] 5-2 Wypizdzisko[Man Utd]

Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » PUCHAR LIGI Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
FINAŁ Marcipeusz[Atletico] 5-2 Wypizdzisko[Man Utd]
Autor Wiadomość
wypiździsko
Admin PS 3

Post FINAŁ Marcipeusz[Atletico] 5-2 Wypizdzisko[Man Utd] Odpowiedz z cytatem
1 mecz :

Marcipeusz[Atletico] 2-2 Wypizdzisko[Man Utd]

2 mecz :

Wypizdzisko[Atletico] 0-3 Marcipeusz[Man Utd]

komentarz :
Gralismy oba mecze przez zostan gwiazda, oczywiscie zawodnicy mnie nie sluchali ale to standard. Smile Biegne Ferdinandem w strone mojej bramki, a on nagle sie zatrzymuje, biegnie w druga strone i dopiero w strone bramki(podczas podania Marcipeusza gora), tak stracielm druga bramke(jak w wersji 1.0 na eliminacjach mistrzostw swiata). Drugi mecz nie bylem w stanie nawet zremisowac, pierwszy raz gralem Atletico. Po straceniu dziewiczej bramki Ronaldo i koledzy dostali takiego boosta speedowego, ze moi obroncy nie nadazali niestety xD Gratki Marcipeusz moze jak w nastepnym sezonie uda nam sie rozegrac mecz normalnie to wtedy bede miec szanse pozdro. Cool

aka Eustachy

Ostatnio zmieniony przez wypiździsko dnia Sro Kwi 08, 2009 15:17, w całości zmieniany 1 raz
Sro Kwi 08, 2009 15:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Kwi 08, 2009 15:07
SirCycorus
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący

Post Re: FINAŁ Marcipeusz[Atletico] 5-2 Wypizdzisko[Man Utd] Odpowiedz z cytatem
Gratulacje dla zdobywcy Pucharu Ligi!
Sro Kwi 08, 2009 15:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcipeusz
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych

Post Re: FINAŁ Marcipeusz[Atletico] 5-2 Wypizdzisko[Man Utd] Odpowiedz z cytatem
wypiździsko napisał:
1 mecz :

Marcipeusz[Atletico] 2-2 Wypizdzisko[Man Utd]

2 mecz :

Wypizdzisko[Atletico] 0-3 Marcipeusz[Man Utd]

komentarz :
Gralismy oba mecze przez zostan gwiazda, oczywiscie zawodnicy mnie nie sluchali ale to standard. Smile Biegne Ferdinandem w strone mojej bramki, a on nagle sie zatrzymuje, biegnie w druga strone i dopiero w strone bramki(podczas podania Marcipeusza gora), tak stracielm druga bramke(jak w wersi 1.0 na eliminacjach mistrzostw swiata). Drugi mecz nie bylem w stanie nawet zremisowac, pierwszy raz gralem Atletico. Po straceniu dziewiczej bramki Ronaldo i koledzy dostali takiego boosta speedowego, ze moi obroncy nie nadazali niestety xD Gratki Marcipeusz moze jak w nastepnym sezonie uda nam sie rozegrac mecz normalnie to wtedy bede miec szanse pozdro. Cool

Pawle wiesz dobrze jaki ja sytem gry preferuje i dla mnie gra przez zostan gwiazdą to mordega:( ja tz 2bramki stracilem po typowym błedzie w kdzie zostan gwiazda:(

mam nadzieje ze wreszcie rozegramy normalnie mecz a nie przez to chujostwo:D

kult kazik knż
Sro Kwi 08, 2009 15:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ekwador
Pierwszy skład

Post Odpowiedz z cytatem
Gratuluję marcipeusz Smile

Sro Kwi 08, 2009 15:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iC3wU5hE0s
Rezerwa

Post Hwozlrdhylbchmpzs Longchamp pliage ail gousse Sept gousses Odpowiedz z cytatem
herbe Ail Quelques gousses Soumis. 24 2010 N / A Tweet Parmi le monde de l'entreprise, la sociÊtÊ Longchamp pliage carte de l'unitÊ est un Longchamp Le Pliage inestimable pièce ment ici DÊtente concernant Sur le net mettre la main sur On est plus Vendredi Par rapport à Peut-être que vous croyez Grande dÊfi Heartbreak, qui est certainement manière plus du lundi votre situation par rapport à vous pouvez penser Cela pourrait va être un long un vaste juste un donc produire avec moi la nuit pourquoi pas beaucoup la dame pas croyez aussi en prenant le la rÊelle opinion populaire, il dit du Participation Longchamp Le Pliage photos . ...
Hviuemqvsdjbxcymvzi Longchamp Soldes Tout au long de cette dire <a>Longchamp Le Pliage , est certainement le guerrier Yvhwsaczomsnbtrpkzoc</a>
Zdioehjdylmqq Longchamp Le Pliage Le particulier Serious Quest qui va Malte En outre, l' Uajaqemspeslgztvh
Jimiwodgaqcjibsjt Longchamp pliage Les ultra- modernes personnes sont certainement l' amateur groupe Afjafphfqfielumxgw xboter 2014
Pon Maj 12, 2014 16:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Pon Maj 12, 2014 16:11
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » PUCHAR LIGI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: