Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
DYSKUSJE O TEJ EDYCJI PUCHARU
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » Puchar Pancera vol. 4 Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
DYSKUSJE O TEJ EDYCJI PUCHARU
Autor Wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
No to inni prócz mnie Wink

Czw Lut 05, 2009 23:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Czw Lut 05, 2009 23:44
siwy
Pierwszy skład

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Nie tylko ja bo rozmawiałem z innymi tez mają zawiechy Sad

No potwierdzam nie dość że dash mi muli na maxa to kilka razy miałem zawieszki na fifie Evil or Very Mad
Bill znowu coś spierdolił....

Pią Lut 06, 2009 00:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
A ja podejrzewam, że sęk w tym, że jesteście jebanymi złodziejskimi piratami Smile U mnie wszystko śmiga bez problemów :*

Pią Lut 06, 2009 00:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JACA
Kapitan drużyny

Post Odpowiedz z cytatem
pancerek napisał:
A ja podejrzewam, że sęk w tym, że jesteście jebanymi złodziejskimi piratami Smile U mnie wszystko śmiga bez problemów :*

Wal sie na maskę geju ja pirat nigdy Very Happy i kuźwa nie o to chodzi bo ludzie z oryginalnymi grami maja to samo może to kwestia czasu ostatnio było to samo z Cod-em także trzeba przeczekac Happy

Pią Lut 06, 2009 08:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
OPIEKUN EKSTRAKLASY
OPIEKUN EKSTRAKLASY

Post Odpowiedz z cytatem
Aktualki zrobione.

Cos mi sie wydaje, ze beda kolejne rezygnacje, bo niektorzy maja rozegrane tylko wymagane minimum spotkan Exclamation

Pią Lut 06, 2009 12:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JACA
Kapitan drużyny

Post Odpowiedz z cytatem
I to mnie boli ale to nic Kali patrz na to inaczej będziesz miał pełną wiedzę na kogo możesz liczyc w następnej edycji i tylko tych ludzi weźmiesz pod uwagę no i "nowych" ale myślę że trzeba będzie dla nich póki co zorganizowa oddzielną ligę aby uniknąc własnie takich rozwiązań a zreszta coś wymyslicie Rolling Eyes Good Job

Pią Lut 06, 2009 12:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B

Post Odpowiedz z cytatem
Rzeczywiście Pancer... jestem bliski awansu do fazy playoff. Aczkolwiek, jeśli popiół wygra swój ostatni mecz a ja przegram 4 to on awansuję Razz Brakuję mi punktu albo dwóch do awansu Razz

Pią Lut 06, 2009 13:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JACA
Kapitan drużyny

Post Odpowiedz z cytatem
mlody_dg napisał:
Rzeczywiście Pancer... jestem bliski awansu do fazy playoff. Aczkolwiek, jeśli popiół wygra swój ostatni mecz a ja przegram 4 to on awansuję Razz Brakuję mi punktu albo dwóch do awansu Razz

No to wszystko w twoich rękach najwyżej w którymś meczu do ataku puścisz całą drużyne aby tylko wygrac Very Happy

Pią Lut 06, 2009 13:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
Laska obiecał, że od soboty weźmie się za granie. Mam nadzieję, że nie zawiedzie nas Razz
A mysza to nie mam pojęcia co odpierdala szczerze powiedziawszy... Shady też coś mało gra...
Mam nadzieję, że wszyscy rozegrają swoje mecze Wink

PS: No i jak zwykle marijuana........ Hrm

Pią Lut 06, 2009 13:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B

Post Odpowiedz z cytatem
JACA napisał:
mlody_dg napisał:

No to wszystko w twoich rękach najwyżej w którymś meczu do ataku puścisz całą drużyne aby tylko wygrac Very Happy

Już 3 bo przegrałem z inoxem Razz Dobrze, że mam przeciwników z dolnej części tabeli. Może mi się uda ugrać jakoś te 2 punkty ;P

Pią Lut 06, 2009 13:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
Młody, wczoraj grałem na rankingowych i tą Chelsea wcale łatwo się tak nie gra Smile Mają piłkarzy, którym ciężko jakiś styl narzucić. Ciężko grać piękną piłkę, ale też siłowa nie jest świetnym rozwiązaniem. Łatwo tak naprawdę nie jest Smile Nie to co Barca i Man Utd...

Pią Lut 06, 2009 13:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JACA
Kapitan drużyny

Post Odpowiedz z cytatem
Kuźwa już testujesz drużyny do następnego pucharu Very Happy i tak nie wygrasz cipoku Take That Foo

Pią Lut 06, 2009 14:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
niee, po prostu miałem ochotę odpocząć od Valencii chwilę Wink Zaczynam się zastanawiać czy nie fajniejszym wyborem dla mojego stylu grania nie byłby AC Milan Smile Ta technika... zgranie... byłoby fajnie Smile
Nie chciałbym na pewno Juventusu ani Bayernu. Nie lubię drewniaków Razz

Pią Lut 06, 2009 14:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B

Post Odpowiedz z cytatem
pancerek napisał:
Młody, wczoraj grałem na rankingowych i tą Chelsea wcale łatwo się tak nie gra Smile Mają piłkarzy, którym ciężko jakiś styl narzucić. Ciężko grać piękną piłkę, ale też siłowa nie jest świetnym rozwiązaniem. Łatwo tak naprawdę nie jest Smile Nie to co Barca i Man Utd...

Też mi się tak wydaję ale nie chciałem tego mówić głośno bo by mnie zlinczowali Ci którzy grają słabszymi drużynami. Ja na dodatek, jako fan Manchester U, nienawidzę Chelsea Razz

Na dodatek tego wszystkiego... prawie każdy który gra przeciwko mnie broni się przez 90 minut i gra z kontry. Nie mam czasami żadnej możliwości żeby coś zagrać fajnego.

No i niby takie gwiazdy w tym Chelsea, a taki Yakubu robił z moimi obrońcami wszystko co mu się podobało Sad

Pią Lut 06, 2009 15:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JACA
Kapitan drużyny

Post Odpowiedz z cytatem
mlody_dg napisał:
pancerek napisał:

Też mi się tak wydaję ale nie chciałem tego mówić głośno bo by mnie zlinczowali Ci którzy grają słabszymi drużynami. Ja na dodatek, jako fan Manchester U, nienawidzę Chelsea Razz

Na dodatek tego wszystkiego... prawie każdy który gra przeciwko mnie broni się przez 90 minut i gra z kontry. Nie mam czasami żadnej możliwości żeby coś zagrać fajnego.

No i niby takie gwiazdy w tym Chelsea, a taki Yakubu robił z moimi obrońcami wszystko co mu się podobało Sad

Bo grac to trza umic i karmic Yakubka kaszanka z grilla i metanabolkiem Very Happy a po meczu każdy bramkarz któremu strzelił gola robi mu...... Very Happy

KAWE zboczeńcy Happy

Pią Lut 06, 2009 15:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Lut 06, 2009 15:42
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » Puchar Pancera vol. 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9
Skocz do: