Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
DYSKUSJE O TEJ EDYCJI PUCHARU
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » Puchar Pancera vol. 4 Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
DYSKUSJE O TEJ EDYCJI PUCHARU
Autor Wiadomość
winek
OPIEKUN LIGI 2. A
OPIEKUN LIGI 2. A

Post Odpowiedz z cytatem
ej ej ej !!!! błędy są w terminarzu....

mecz kolka - winek nie został rozegrany a jest wpisany tam wynik 0:3 dla mnie

mecz marihuana - winek jest dobry wynik wpisany 1:3 ale nie widziałem, żeby był mecz zgłaszany przez masyske... i w tabeli nie jest uwzględniony... mam tylko 23 mecze rozegrane....

weźcie luknijcie prezesy Smile

Sob Lut 14, 2009 16:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sob Lut 14, 2009 16:11
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
Możliwe, że źle wpisałeś wyniki i zostały usunięte tematy. Przejrzyj archiwum wyników w odpowiednim subforum. Jeżeli nie ma tam wyniku, który wydaje Ci się że został wpisany to znaczy, że temat został skasowany z powodu złego jego wpisania.
Jeśli ani jedno ani drugie nie jest prawdą to gadaj z marychą i Kalim. Ja wrócę do kierowania pucharem od poniedziałku o ile Kali nie będzie miał dalszej chęci do prowadzenia rozgrywek.

Sob Lut 14, 2009 16:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kali
OPIEKUN EKSTRAKLASY
OPIEKUN EKSTRAKLASY

Post Odpowiedz z cytatem
winek napisał:
ej ej ej !!!! błędy są w terminarzu....

mecz kolka - winek nie został rozegrany a jest wpisany tam wynik 0:3 dla mnie

mecz marihuana - winek jest dobry wynik wpisany 1:3 ale nie widziałem, żeby był mecz zgłaszany przez masyske... i w tabeli nie jest uwzględniony... mam tylko 23 mecze rozegrane....

weźcie luknijcie prezesy Smile

Mecz z marycha ---> http://ligafify.phorum.pl/viewtopic.php?t=376

Co do Kolki to faktycznie byl blad, bo przy wpisywaniu walkowerow dla Laski musialem kliknac 2 razy za duzo i klops Very Happy

Wszystko juz poprawilem Wink

Sob Lut 14, 2009 16:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winek
OPIEKUN LIGI 2. A
OPIEKUN LIGI 2. A

Post Odpowiedz z cytatem
ok ok Very Happy luzik Smile

Sob Lut 14, 2009 19:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kolka Pl
Pierwszy skład

Post Odpowiedz z cytatem
Witam mam sprawę do pancera i kaliego wysyłałem 2 wiadomości do winka zeby grać i raz nam się udało ale były straszne lagi więc przełożyliśmy,ale się mijaliśmy i proszę o to żebym mógł rozegrać ten mecz jutro bo ja wyszedłem ale nie chce żeby mój mecz lub ewentualny walkower kogoś skrzywdził,chciałbym żeby było ok i żeby to mecz wyłonił osobę która awansuje,mam nadzieje że jutro będzie winek i będziemy mogli zagrać,co wy na to????
Nie Lut 15, 2009 23:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
A ja na to:
nie :*

Będzie obustronny Wink

Nie Lut 15, 2009 23:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winek
OPIEKUN LIGI 2. A
OPIEKUN LIGI 2. A

Post Odpowiedz z cytatem
kurwa kolka nie awansowałem przez Ciebie Very Happy czekałem cały dzień byłem na live Smile do 23 gdzieś Smile

chuj z tym jebać to...

Pon Lut 16, 2009 06:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kolka Pl
Pierwszy skład

Post Odpowiedz z cytatem
pancerek napisał:
A ja na to:

Będzie obustronny Wink

A czego obustronny,przecież ja byłem gospodarzem????więc chyba winkowi się należą 3pkt,szkoda,że tak podchodzicie do tematu a nie inaczej ja czaję,że było może trochę czasu na rozegranie tych meczy,ale jak ktoś prosił o przedłużenie terminu to się zgadzaliście,nie wiem czemu w tym przypadku jest inaczej????????pozdro i sory winek,ale wiesz,że wina nie jest tylko po mojej stronie bo wysyłałem ci wiadomości,a nic nie poradzę,że wczoraj nie mogłem bo byłem na turnieju,patrzyłem na stronie o 11 jak wróciłem,ale cię nie było,było napisane,że byłeś 2 godziny temu....

Ostatnio zmieniony przez Kolka Pl dnia Pon Lut 16, 2009 07:36, w całości zmieniany 1 raz
Pon Lut 16, 2009 07:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
OPIEKUN EKSTRAKLASY
OPIEKUN EKSTRAKLASY

Post Odpowiedz z cytatem
Kolka Pl napisał:
pancerek napisał:
A ja na to:

Będzie obustronny Wink

A czego obustronny,przecież ja byłem gospodarzem????więc chyba winkowi się należą 3pkt,szkoda,że tak podchodzicie do tematu a nie inaczej ja czaję,że było może trochę czasu na rozegranie tych meczy,ale jak ktoś prosił o przedłużenie terminu to się zgadzaliście,nie wiem czemu w tym przypadku jest inaczej????????pozdro i sory winek,ale wiesz,że wina nie jest po mojej stronie bo wysyłałem ci wiadomości,a nic nie poradzę,że wczoraj nie mogłem bo byłem na turnieju,patrzyłem na stronie o 11 jak wróciłem,ale cię nie było,było napisane,że byłeś 2 godziny temu....

Prosze mnie w to nie mieszac Very Happy To byla indywidualna decyzja Pancernika Wizard

Ps. Wedlug mojej tabeli awansowal Winek, a nie Komar Rolling Eyes

Ps2. Chyba, ze WO obustronny jest traktowany jak porazka dla obu graczy Question

Pon Lut 16, 2009 07:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kolka Pl
Pierwszy skład

Post Odpowiedz z cytatem
Proszę o rozpatrzenie podania w sprawie meczu kolka-winek,ojcze chrzestny daj żyć i daj zagrać ... Boo hoo!
Pon Lut 16, 2009 11:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
Walkower obustronny to po 0 punktów dla obu graczy.

Decyzji nie zmienię. Było napisane, że jebie mnie czy macie sraczkę, turnieje, duperele, spowiedź w katedrze czy zakupy w biedronce. Ostrzegałem? Ostrzegałem więc cicho być Wink

Kali dałeś ciała bo wczoraj miałeś dać mi tabelkę...

Never mind.

W meczu winka z kolką dałem obustronny bo obaj się starali, obaj byli często, a walkower dla którejś ze stron stworzyłby niebezpieczny precedens. Dlatego najsprawiedliwiej było po walkowerze dla obu drużyn.

W meczu shady - marycha dałem dla Marychy bo oni zagrali ten mecz, ale shady jak widać się obraził z powodu porażki i nie zgłosił wyniku w terminie.

W meczu inoxa z pabllo nie widziałem żadnych komunikatów ani problemów na forum poruszanych w sprawie tego meczu. Wobec tego obustronny żeby nie było, że kogoś nagradzam za olewanie. Obaj po dupie.

Koniec i kropka, czekam na mecze Play-Off.

Sprawa ligi jest zamknięta.

Pon Lut 16, 2009 12:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kali
OPIEKUN EKSTRAKLASY
OPIEKUN EKSTRAKLASY

Post Odpowiedz z cytatem
pancerek napisał:

Kali dałeś ciała bo wczoraj miałeś dać mi tabelkę...

Never mind.

Wystraczylo sprawdzic maila, bo wyslalem Ci plik wczoraj o 18:30 Wink

Pon Lut 16, 2009 12:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winek
OPIEKUN LIGI 2. A
OPIEKUN LIGI 2. A

Post Odpowiedz z cytatem
pancer ssiesz Embarassed jedna strona powinna być poszkodowana, a druga nie Neutral a nie 0 pkt dla obu graczy Neutral nie mówie, że dla mnie 3 pkt może być dla koleczki Very Happy

kurwa ssiecie chuje wjebaliście mnie Neutral specjalnie pancer tak zrobił bo bym go ograł w 2 meczu Laughing Cool

p.s. haha już awansowałem dalej widze Very Happy robura ograłem poprzez w/o Very Happy a czemuż to? zrezygnował? Smile hehe wygram puchar pocieszenia pyk

Pon Lut 16, 2009 13:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shady 280987
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący

Post Odpowiedz z cytatem
Nie dam rady dzis zagrac. Dzisiaj wpisujesz onformacje o WO i do dzisiaj dajesz termin rozegrania 2 rundy. Troche nie fair. Jutro schodze juz z nocek wiec zagram wtedy z larrym. Za pol godziny do roboty lece.
Larry: bede dostepny gdzies od 17 do pozna. Daj znac na live jak ci pasuje. Pozdro.

Czw Lut 19, 2009 17:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
Informacje o tym do kiedy jest druga runda podałem wczoraj. 2 dni na jeden dwumecz to wystarczający czas.
Jakoś wszyscy w grupie Mistrzowskiej dali radę...

Czw Lut 19, 2009 19:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Czw Lut 19, 2009 19:56
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » Puchar Pancera vol. 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: