Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
PODSUMOWANIE

 
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 2. LIGA B Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
PODSUMOWANIE
Autor Wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 173

Post PODSUMOWANIE Odpowiedz z cytatem
MISTRZEM 2 LIGI "B" FIFY ZOSTAŁ GRZYBU1922 PROWADZĄCY ZESPÓŁ
FC HOFFENHEIM


MIEJSCE DRUGIE ZAJĄŁ SZYMI90 PROWADZĄCY ZESPÓŁ
GALATASARAY STAMBUŁ


MIEJSCE TRZECIE ZAJĄŁ NATOMIAST MUCHET PROWADZĄCY ZESPÓŁ
ESPANYOL BARCELONA


Grzybu i szymi awansowali bezpośrednio do 1 ligi gdzie spotkają się z elitą sceny Fify Very Happy Muchet będzie toczył boję w barażach w przyszłym tygodniu. Zwycięzcą życzę powodzenia w 1 lidze, samych zwycięstw(oczywiście nie w meczach ze mną) oraz dalszego rozwoju umięjetności. Muchetowi natomiast życzę wygranej w barażach. Mam nadzieję, że będę Ci mógł skopać pupcie za te parę małych "wojenek" w przyszłym sezonie Wink

Królem strzelców zostaję Milan Baros



który prawdopodobnie swoim urokiem czarował swoich przeciwników nie pozawlając im odebrać sobie piłki Razz Ahh... ale kto by się oparł takiemu ciału Rolling Eyes Cool

Po za tym chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom ligi za mile spędzony czas przy Fifie. Cieszy mnie to, że końcówka sezonu była tak emocjonująca i w zasadzie każdy na koniec miał jeszcze o co walczyć.
Ze swojej strony przepraszam za parę niedociągnięć. Był to mój pierwszy sezon w tej roli więc mam nadzieje, że mi wybaczycie. Gratuluję jeszcze raz wszystkim uczestnikom za postawę i wolę walki. Mam nadzieję, że spotkamy się ze wszystkimi w następnym sezonie.

PAMIĘTAJCIE NASZĄ ŻELAZNĄ ZASADĘ: PLAY FOR FUN Razz

Aha... Milan strzelił 26 bramek Very Happy Po rozegraniu 14 spotkań daję mu to średnią 1,85 bramki na mecz. Gratulacje Smile

Aha...
W sumie strzliliście 236 bramek(120-dom, 116-wyjazd). Daję nam to średnią 2.99 bramki na mecz.

Teraz jeszcze ciekawostki o naszym Mistrzu ligi:



_________________
Pon Mar 23, 2009 21:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Mar 23, 2009 21:58
grzybu1922
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 41
Skąd: Wodzisław Śląski

Post Odpowiedz z cytatem
Ano ciekawie zapowiada się potyczka z aktualnym jeszcze Opiekunem, o ile przypadkiem tam awansu nie zrobisz do ekstraklasy Wink Jeszcze raz dzięki również! Wink

_________________
Pon Mar 23, 2009 22:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Mar 23, 2009 22:53
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 2. LIGA B Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online