Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
ZAT r17 czedi(villareal)-Marcipeusz(atletico) 3-4

 
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 1. LIGA Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
ZAT r17 czedi(villareal)-Marcipeusz(atletico) 3-4
Autor Wiadomość
marcipeusz
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 34

Post ZAT r17 czedi(villareal)-Marcipeusz(atletico) 3-4 Odpowiedz z cytatem
bramki:
villareal: rossi,pires,nihat
atetico: simao,forlan,aguero 2

po zywciestwie w pucharze nad czedim 7-2 przyszedł czas na mecz w lidze.Wygrałem go bramką w 90minucie chociaż prowadziłem juz 3-1(3sytuacje sam na sam na dobicie rywala zemscily sie dwoma bramkami czediego)
dzieki za mecze
pozdrawiam

_________________
http://www.fifa09ekstraklasa.yoyo.pl/
bo liczą sie umiejętnosci:D

kult kazik knż
Nie Mar 29, 2009 13:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Mar 29, 2009 13:51
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 1. LIGA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online