Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
CIECIE MALINOWE RUSZAĆ DUPY!!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » Puchar Pancera vol. 4 Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
CIECIE MALINOWE RUSZAĆ DUPY!!!!!
Autor Wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
Szczerze? Nie miałem pojęcia, że ten mecz ma jakieś znaczenie Wink A bynajmniej nie myślałem o tym w ten sposób. Widzę, że Mysza grać zaczął i ma tyle samo zagranych co młody. Jak dzisiaj młodego nie będzie calutki dzień na live, a mysza będzie to wtedy się pomyśli co z tym fantem zrobić.

Ale jeżeli obaj się pojawią a nie zagrają to WO dla korzyść gościa.
Ale jeżeli będzie tylko młody dzisiaj to WO na jego korzyść bez względu czy jest gościem czy gospodarzem.

Tak ja to widzę.

PS: Faktycznie, trochę mnie poniosło z tą swobodą wypowiedzi o walkowerze, za co przepraszam...

Nie Lut 15, 2009 11:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Nie Lut 15, 2009 11:55
samfisher74
Pierwszy skład

Post Odpowiedz z cytatem
howka ma jakies problemy z netem w konsoli ale napewno je rozwiaze , moze juz dzisiaj .... przy pomocy mojej skromnej osoby
Nie Lut 15, 2009 12:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shady 280987
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący

Post Odpowiedz z cytatem
Tyle, że do dzisiaj termin... Neutral

Nie Lut 15, 2009 13:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B

Post Odpowiedz z cytatem
Kali napisał:
pancerek napisał:
Z myszą jest taka sytułejszyn, że jeśli jakiegoś meczu nie zagra to będzie wałek na jego niekorzyść. Wszyscy wiemy jak on "grał" Wink Ale starać się, starać. Do jutrzejszej północy czas macie.

A niby czemu mam sie na to zgodzic ? Piszesz, ze bedzie mial walkowera przed terminem i tym samym pewnie mlody, juz nie bedzie sie staral tego zagrac. Dobrze wiesz, ze ten mecz ustawia tabele Evil or Very Mad

Zostawiłem mu ostatnio 2 wiadomości... jestem co trochę na live. Co mam jeszcze zrobić? Widzę Kali, że też się boisz konfrontacji z Cinu Razz

Nie Lut 15, 2009 15:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
Młody, widziałem na live coś takiego:
Młody last seen 1h ago
Mysza7 last seen 30 mins ago

Nie spiknęliście się?
Macie termin jakiś?
Odpowiada Ci na wiadomości?

Nie Lut 15, 2009 15:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kali
OPIEKUN EKSTRAKLASY
OPIEKUN EKSTRAKLASY

Post Odpowiedz z cytatem
mlody_dg napisał:
Kali napisał:
pancerek napisał:
Z myszą jest taka sytułejszyn, że jeśli jakiegoś meczu nie zagra to będzie wałek na jego niekorzyść. Wszyscy wiemy jak on "grał" Wink Ale starać się, starać. Do jutrzejszej północy czas macie.

A niby czemu mam sie na to zgodzic ? Piszesz, ze bedzie mial walkowera przed terminem i tym samym pewnie mlody, juz nie bedzie sie staral tego zagrac. Dobrze wiesz, ze ten mecz ustawia tabele Evil or Very Mad

Zostawiłem mu ostatnio 2 wiadomości... jestem co trochę na live. Co mam jeszcze zrobić? Widzę Kali, że też się boisz konfrontacji z Cinu Razz

Nie boje sie zadnej konfrontacji, tylko nie chce zostac wychujany przez was Evil or Very Mad

Nie Lut 15, 2009 15:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B

Post Odpowiedz z cytatem
pancerek napisał:
Młody, widziałem na live coś takiego:
Młody last seen 1h ago
Mysza7 last seen 30 mins ago

Nie spiknęliście się?
Macie termin jakiś?
Odpowiada Ci na wiadomości?

Dzisiaj mi dopiero odpisał z zapytaniem kiedy gramy Confused Napisałem mu czy o 20 mu pasuję ale narazie bez odzewu.

Nie Lut 15, 2009 16:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
To bądź o 20 i zagrajcie... Mam nadzieję, że wszystko rozegra się na boisku a nie poza nim...

Nie Lut 15, 2009 16:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Howka
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący

Post Odpowiedz z cytatem
shady 280987 napisał:
Pisze tak jak jest: DrMarihuana, Winek oraz howka - brak jakiejkolwiej odpowiedzi w sprawie rozegrania spotkan. Spotkanie z mypingiem zagrane tylko chyba nadal nie zgloszone.

Shady brak jakiejkolwiek odpowiedzi??A cos wogóle pisałeś do mnie??Wiem że ja jestem gospodarzem,ale to Ciebie nie było na xbl,a jak byłes wieczorami to mnie nie było.Niektórzy pracuja i nie mogą być o tej samej porze co Ty.pare razy byłeś na xbl ale tylko na chwile.A mnie teraz przez ostatnie pare dni nie było bo miałem przemeblowanioe i jak konsolke podłączyłem spowrotem to wyskoczył jakiś wałek z xbl.Ale dzięki samfisherowi już jest wsio oki.Dzieki Samfisher,a z tobą shady moge dzisiaj zagrać ale do 21 bo znowu nocka.A jak nie zagramy to niech pancerek czy kali daje WO obojętnie w którą strone bo i tak już mam ostatnie miejsce.A jak będzie WO to najsprawiedliwiej bedzie obustronny,bo jak ja siedziałem na xbl to ciebie nie było i odwrotnie.No i jeszcze można porównac ile ja mam meczy nierozegranych a ile Ty.No mi jeszcze na zakończenie chciałbym napisać,że ja swoje mecze już dawno rozegrałem i czekałem tylko na ciebie!!!

POZDRO
Nie Lut 15, 2009 16:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
OPIEKUN EKSTRAKLASY
OPIEKUN EKSTRAKLASY

Post Odpowiedz z cytatem
To znowu Ja Wizard

Na 5H i 36min. przed zakończeniem rundy rewanżowej, ponownie sprawdziłem liczbę nierozegranych meczy:

Zachód: 2 spotkania

Wschód: 4 spotkania

Grac panowie, bo czasu coraz mniej Exclamation, a zostaly mecze, ktore beda decydowac o ukladzie tabeli.

Nie Lut 15, 2009 18:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shady 280987
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący

Post Odpowiedz z cytatem
Pisałem wiadomość zbiorczą do wszystkich z którymi pozostały mi mecze i ty byłeś wśród nich Smile Ok zaraz wbijam na LIVE i jak jesteś to gramy Smile

Nie Lut 15, 2009 19:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Reklama

Nie Lut 15, 2009 19:57
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » Puchar Pancera vol. 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: