Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
REZYGNACJA I ZASTĘPSTWO - WYJASNIENIE

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » Puchar Pancera vol. 4 Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
REZYGNACJA I ZASTĘPSTWO - WYJASNIENIE
Autor Wiadomość
easye
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 52

Post REZYGNACJA I ZASTĘPSTWO - WYJASNIENIE Odpowiedz z cytatem
Chcialem napisac to w temacie odpowiednim, ale jest zablokowany.

Dzieki chlopaki za lige, bardzo fajnie mi sie z wami wszystkim gralo, nie rejstrowalem sie na nowej stronie, bo nie lubie jak ktos podejmuje za mnie decyzje i to w taki sposob jak Pancer.

No offense - ale chyba Pancer liczyl sie z tym, ze moga nie wszyscy sie przeniesc, ze jego decyzja nie wszystkim moze sie spodobac, wiec skoro ja moge uszanowac jego decyzje, wy mozecie moja.
Wiem ze rejsetracja to 5 minut, ale tu chodzi zupelnie o cos innego.
Wkurzaja mnie takie decyzje 1 czlowieka, rozumiem, ze jestes organizatorem i "nie musisz z nikim niczego konsultowac", ale wydaje mi sie, ze wypadaloby.

Winek - napisalem Ci juz na GG, ale napisze to jeszcze raz tutaj, by kazdy mial jasnosc.
Przed rozpoczeciem meczu na LIVE napisalem Ci dokladnie, ze nie wiem poki co czy w ogole bede sie rejestrowal na nowej stronie, zgodziles sie rozegrac i zgodziles sie, ze zamiescisz wynik Ty.
Akurat przegrana z Toba miala male znaczenie - jak zawsze, wiec prosze Cie bez takich podtekstow, bo jako jeden z nielicznych przez wsyztskie ligi, turnieje nigdy nie plakalem na zla druzyne, na przegrane czy 100 innych rzeczy i nigdy nie opuscilem zadnego meczu.

Pancer nie kasuj tego tematu, jak mozesz, albo przeklej to do odpowiedniego.

Zycze wam wszytskim powodzenia.
Nie Sty 25, 2009 18:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Sty 25, 2009 18:08
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » Puchar Pancera vol. 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online