Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
DYSKUSJE DOTYCZĄCE 2. LIGI B
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 2. LIGA B Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
DYSKUSJE DOTYCZĄCE 2. LIGI B
Autor Wiadomość
Wassa
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych

Post Odpowiedz z cytatem
Widze Mario odżył, ale ja go nie moge złapać, wysłałem zapro i wiadomość na Live. Może jeszcze wbije ma 40min. On jest gospodarzem a zero odzewu z jego strony. Gawro tak samo. Chętnie bym rozegrał te mecze, no zobaczymy może do 12 sie uda ich złapać.

Nie Mar 01, 2009 23:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Mar 01, 2009 23:23
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B

Post Odpowiedz z cytatem
Panowie. Jeżeli ktoś miał problemy z rozegraniem meczu proszę o założenie tematu z numerem kolejki i drużynami oraz uzasadnienie dlaczego uważacie, że 3 punkty należą się wam. Będzie to mi bardzo pomocne w rozstrzyganiu na kogo korzyść przyznać walkowery.

PS.
Aktualkę zrobię jutro popołudniu. Dzisiaj to nie ma sensu bo może jeszcze coś dogracie. Dlaczego tak późno - PRACA Wink Jeśli mi załatwicie poniedziałki wolne, płatne to aktualizacja będzie zawsze w poniedziałek rano o 8:00 Wink

Pozdrawiam i grajcie Panowie, grajcie.

Nie Mar 01, 2009 23:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
snok3r
Rezerwa

Post Odpowiedz z cytatem
w piatek wyjezdzam i prawdopodobnie nie bedzie mnie caly weekend wiec jezeli ktos chce grac (a na razie nikt ochoty nie wyrazal) to zapraszam dzisiaj jutro lub w czw.
Wto Mar 03, 2009 18:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzybu1922
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych

Post Odpowiedz z cytatem
To może ja już zabiorę głos co do meczów... Niestety prawdopodobnie nie dam rady zagrać ich do niedzieli Hrm

Zjebała mi się wtyczka z kabla sieciowego. Przez brak 'bolca' zapobiegającego odczepianiu się wtyczki często zrywa mi połączenie z xbox live. Z tym problemem będę mógł poradzić sobie dopiero w poniedziałek. Oczywiście spróbować można, bo czasami uda się dograć mecz do końca...

Z snok3rem umawiałem się kilka dni i niestety mijaliśmy się, zawsze coś wyskoczyło, że nie mogliśmy zagrać. Teraz jak można przeczytać wyżej wyjechał, więc proszę tutaj o dodatkowy termin do poniedziałku przykładowo.

Liczę na wyrozumiałość Wink

Sob Mar 07, 2009 13:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B

Post Odpowiedz z cytatem
grzybu1922 napisał:
To może ja już zabiorę głos co do meczów... Niestety prawdopodobnie nie dam rady zagrać ich do niedzieli Hrm

Zjebała mi się wtyczka z kabla sieciowego. Przez brak 'bolca' zapobiegającego odczepianiu się wtyczki często zrywa mi połączenie z xbox live. Z tym problemem będę mógł poradzić sobie dopiero w poniedziałek. Oczywiście spróbować można, bo czasami uda się dograć mecz do końca...

Z snok3rem umawiałem się kilka dni i niestety mijaliśmy się, zawsze coś wyskoczyło, że nie mogliśmy zagrać. Teraz jak można przeczytać wyżej wyjechał, więc proszę tutaj o dodatkowy termin do poniedziałku przykładowo.

Liczę na wyrozumiałość Wink

Ok... nie ma problemu. Możesz dograć mecze do wtorku włącznie.

Jeżeli ktoś nie dał rady rozegrać meczu ze snok3rem także przedłużam termin do wtorku.

Nie chce nic mówić ale macie jeszcze DUŻO meczy do rozegrania. Mam nadzieję, że wszystko nadrobicie do jutra. Pamiętajcie... przedłużam termin tylko po podaniu jakiegoś konkretnego powodu.

Sob Mar 07, 2009 14:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muchet pl
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący

Post Odpowiedz z cytatem
ja mam dwa mecze do zagrania jeden z wassa i drugi ze snookerem:) ale on wyjechal na weekend, problem w tym ze jak ja jestem na gg to jego nie ma a na live w ogole go nie widze bo nie dodal mnie do znajomych(nie wiem dlaczego) jedy na opcja jest zlapac go na gg ale przeciez nie bede mial kompa wlaczonego caly czas i siedzial na gg bo moze snoker sie zjawi, mysle ze pierwsza priorytetowa sprawa jest dodanie mnie do listy znajomych, czesto siedze na x-pudle wiec jak by sie zjawil to bym widzial, w takim razie prosze o termin do wtorku, i moze jakas lekka perswazja o dodanie mnie do listy znajomych. dzieki

Sob Mar 07, 2009 16:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B

Post Odpowiedz z cytatem
muchet pl napisał:
ja mam dwa mecze do zagrania jeden z wassa i drugi ze snookerem:) ale on wyjechal na weekend, problem w tym ze jak ja jestem na gg to jego nie ma a na live w ogole go nie widze bo nie dodal mnie do znajomych(nie wiem dlaczego) jedy na opcja jest zlapac go na gg ale przeciez nie bede mial kompa wlaczonego caly czas i siedzial na gg bo moze snoker sie zjawi, mysle ze pierwsza priorytetowa sprawa jest dodanie mnie do listy znajomych, czesto siedze na x-pudle wiec jak by sie zjawil to bym widzial, w takim razie prosze o termin do wtorku, i moze jakas lekka perswazja o dodanie mnie do listy znajomych. dzieki

OK. Zgadzam się i na to Wink Ty mu wysłałeś zaproszenie, a on go nie przyjął, tak?

Sob Mar 07, 2009 16:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szymi90
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych

Post Odpowiedz z cytatem
ja nie mgoe złapać gawro84 pisałem na gadu i wysyłalem zapro ale nie dodał,więc jesli nie uda mi się rozegrac meczu do jutra,to mysle ze walkower musi przypasc na mą korzyść
Sob Mar 07, 2009 17:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
Panowie, z tego co tu czytam to w kwestii problemów z terminowością pojawiają się non stop te same nicki. Nagadać im na priv, że admin straszy to może zaczną grać Wink

Sob Mar 07, 2009 18:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
muchet pl
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący

Post Odpowiedz z cytatem
wyslalem mu zaproszenie do znajomych....nie do gry do grynie moglem bo nie jest u mnie na liscie

Sob Mar 07, 2009 18:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B

Post Odpowiedz z cytatem
muchet pl napisał:
wyslalem mu zaproszenie do znajomych....nie do gry do grynie moglem bo nie jest u mnie na liscie

O to mi chodziło, źle się wyraziłem. Ok - już do niego napisałem, że ma się do Ciebie zgłosić po powrocie.

Sob Mar 07, 2009 19:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinu87 PL
Kapitan drużyny

Post Odpowiedz z cytatem
gawro nie ma od 10 dni na live chlopaki, i mlody...pisze posta za mojego serdecznego kolege mario7805 mam nadzieje ze tym razem nie dasz mu wo? skoro gawro nie ma 10 dni na live? co nie?

pisze za niego bo pancer zapomnial mu bana sciagnac.

v Rafik pl v : " kontroluj bajere fajo "
Nie Mar 08, 2009 01:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B

Post Odpowiedz z cytatem
Cinu87 PL napisał:
gawro nie ma od 10 dni na live chlopaki, i mlody...pisze posta za mojego serdecznego kolege mario7805 mam nadzieje ze tym razem nie dasz mu wo? skoro gawro nie ma 10 dni na live? co nie?

pisze za niego bo pancer zapomnial mu bana sciagnac.

Oczywiście, że w takim wypadku nie wpiszę w/o na jego nie korzyść. Serdecznego...? Szkoda, że na forum nie zachowuję się tak serdecznie w stosunku do nas.

Ostatniego w/o wpisałem bo na niego zasłużył. Nie oceniaj sytuacji przez pryzmat Twojej przyjaźni z "poszkodowanym". Piszę to dlatego bo wyczułem nutkę ironii w Twoim poście. Pozdro.

Nie Mar 08, 2009 11:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
Bana zdjąłem wczoraj jakoś około 20-21

Nie Mar 08, 2009 11:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MARIO7805
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych

Post Odpowiedz z cytatem
wyslalem zaproszenie i wiadomosc do gawro ale nie ma go..... takze mam nadzieje ze nie bedzie wala a co do Cinia to jest moim dobrym ziomem od xboxa Smile
Nie Mar 08, 2009 21:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Nie Mar 08, 2009 21:18
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 2. LIGA B Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9
Skocz do: