Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
DYSKUSJE DOTYCZĄCE 2. LIGI B
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 2. LIGA B Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
DYSKUSJE DOTYCZĄCE 2. LIGI B
Autor Wiadomość
muchet pl
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący

Post Odpowiedz z cytatem
kiedy bedzie porzadek z ta tabela? ostatnio wygralem 4 mecze i dwa zremisowalem i mam tylko 11 punktow????? cos jest ostro namieszane

Wto Mar 17, 2009 09:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Mar 17, 2009 09:25
muchet pl
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący

Post Odpowiedz z cytatem
aha....SZYMI wpisalbys wynik naszego meczu ty byles gospodarzem, a bramke strzelil tamudo jak nie pamietasz

Wto Mar 17, 2009 09:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B

Post Odpowiedz z cytatem
Poprawiłem tabele. Jeśli ktoś zauważy jakiś brak wyniku proszę o podanie kolejki rozegranego meczu.

Powtórzę po raz kolejny. Mecze z udziałem gawro i snok3rem zostają ANULOWANE

A więc jeśli rozegraliście z nimi mecze i je wygraliście to i tak nie dostaniecie za to punktów.

Ogólnie zostało wam po 4, 5 meczy więc fajnie by było gdybyście dokończyli ten sezon w tym tygodniu Smile

Wto Mar 17, 2009 11:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muchet pl
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący

Post Odpowiedz z cytatem
8 punktow??? hahaha jaja sobie robisz? ja za same wczorajsze 2 mecze mam 6 z raxorem 2-1 nastepne 3 punkty, mario 7805 3-0 pierwszy moj mecz nastepne 3 remis z mariem 1 punkt takze wez w tym archiwum policz dobrze Smile

Wto Mar 17, 2009 13:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muchet pl
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący

Post Odpowiedz z cytatem
1 runda 3-0 z mariem - 3 punkty
8 runda 1-1 z wassa - 1 punkt
9 runda 2-1 z raxorem - 3 punkty
10 runda 1-1 z mariem - 1 punkt
13 runda bez cenzurypl vs muchet -powinien byc walkower i 3 punkty dla mnie bo mecz powinien sie rozegrac do 15/03/2009, ja zadnego odzewu ani na gg ani na live nie mialem - 3 punkty
14 runda 3-0 z grzybem -3 punkty
15 runda 1-0 z szymim - 3 punkty
----------------------------------

razem 17 punktow

(bez meczy z gawro i snookerem) przyznaj sam ze 8 a 17 to jest lekka pomyłka:) pozdrawiam

Wto Mar 17, 2009 13:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B

Post Odpowiedz z cytatem
muchet pl napisał:
1 runda 3-0 z mariem - 3 punkty
8 runda 1-1 z wassa - 1 punkt
9 runda 2-1 z raxorem - 3 punkty
10 runda 1-1 z mariem - 1 punkt
13 runda bez cenzurypl vs muchet -powinien byc walkower i 3 punkty dla mnie bo mecz powinien sie rozegrac do 15/03/2009, ja zadnego odzewu ani na gg ani na live nie mialem - 3 punkty
14 runda 3-0 z grzybem -3 punkty
15 runda 1-0 z szymim - 3 punkty
----------------------------------

razem 17 punktow

(bez meczy z gawro i snookerem) przyznaj sam ze 8 a 17 to jest lekka pomyłka:) pozdrawiam

Gdzie mam wpisany wynik na forum z szymim z 15 rundy?! Czy zauważyłeś, że mecz z grzybem(14 runda) nie jest jeszcze uaktualniony? Bezcenzury dograj ten mecz - chyba, że jesteś łowcą w/o. Ogólnie nie lubię ich wpisywać więc zamiast wyliczać sobie punkciki wziąłbyś się za granie. Jeśli on nie się nie odezwał to Ty nie możesz?

Ot co... tutaj są Twoje punkty. Najpierw sobie zobacz wyniki w terminarzu. Jeśli tam się coś nie zgadza to wtedy się czepiaj. W 3 meczach w których domagasz się punktów nie widnieje żaden wynik. Dlatego też nie jest to uwzględnione w tabeli.

A co do tego meczu z szymim - naprawdę go nie widzę na forum.

Wto Mar 17, 2009 13:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muchet pl
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący

Post Odpowiedz z cytatem
szymi go jeszcze nie wpisall a co do walkowerow to nie odpuszcze bo ja dostalem walkower zaraz po lidze mistrzow od pancera bo byl termin wiec trzymajmy sie terminow. Regulamin to regulamin takze dla mnie nie bylo dograj sobie mecz z bercovem rozumiesz dla innych tez byly walkowery szybko wpisywane dlaczego ja mam cos dogrywac ?????? ja mialem byc dostepny do termonu i bylem a jak ktos zapomnial to juz nie moja sprawa ja (nie wyliczam sobie punkcikow) tylko pisze tak jak jest jak ty mozesz takich zwrotow uzywac:0 nie wiliczaj sobie punkcikow:) poprostu pisze to co mi sie nalezy i tyle i nie wiem skad im tam wszystkim naliczyles po 19...18 punktow ale licz juz sobie to wszystko jak chchesz....

Wto Mar 17, 2009 13:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muchet pl
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący

Post Odpowiedz z cytatem
osobiscie uwazam ze nie dajesz sobie rady z tym wszystkim skoro trzeba wiecej czasu poswiecic na tabele i to wszystko a ty bardzo zajety jestes powinien kto inny to prowadzic...oczywiscie bez urazy wiem ze w anglii trzeba tyrac sam siedze na wyspach ale porownujac do 2a (winek) jeszcze nam dalllleko...buziaki:)

Wto Mar 17, 2009 14:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B

Post Odpowiedz z cytatem
muchet pl napisał:
osobiscie uwazam ze nie dajesz sobie rady z tym wszystkim skoro trzeba wiecej czasu poswiecic na tabele i to wszystko a ty bardzo zajety jestes powinien kto inny to prowadzic...oczywiscie bez urazy wiem ze w anglii trzeba tyrac sam siedze na wyspach ale porownujac do 2a (winek) jeszcze nam dalllleko...buziaki:)

A i owszem... Nie daje sobie rady bo rzeczywiście czasu nie mam znowu zbyt wiele. Przed rozpoczęciem rozgrywek miałem go trochę więcej, potem znów robota na drugi etat i jest jak jest.

Zobacz sam jakie bzdury wypisujesz.
Podliczasz sobie punkty, masz do mnie pretensje, że źle jest uaktualniona tabela, a przecież tego wyniku nie ma jeszcze na forum!

STARY - skąd ja mam wiedzieć, że zagrałeś mecz z szymim jeśli nie jest wpisany na forum? Czepiaj się do czegoś do czego masz podstawy.

Te masz, rzeczywiście, tylko i wyłącznie w meczu z "bezcenzury". Widzisz - większość z nas gra tutaj dla zabawy i każdy chce rozgrywać swoje mecze, a nie zdobywać punkty z w/o.

Jak zdążyłem zauważyć Ty jesteś jednak trochę inny. Co z tego, że termin upłynął? Powinieneś się cieszyć, że nie wpisałem w/o i dograć mecz. Mogłeś przecież napisać do przeciwnika - myślę, że korona by Ci z głowy nie spadła. Wiem, że to należy do gospodarza ale czasami ktoś może coś przeoczyć/zapomnieć.

Gram w 1 lidze. Chłopaki czasami do mnie piszą czy zagram mimo, że to ja jestem gospodarzem. Jak widać można... ale trzeba jeszcze chcieć.

Aha... jeszcze jedno - skąd wyliczyłem innym po 18, 19 punktów.
Wejdź sobie w teminarz i sprawdź mecze danego zawodnika - podlicz punkty jakie zdobył i.... UWAGA, UWAGA, tak... tak... nie mylisz się.... wyjdzie Ci ile punktów zdobył do tej pory. Ja sobie tego nie układam w głowię. Nie znam was ani nikogo nie faworyzuję. Wpisuję tylko wyniki, a tabela robi się sama. Skąd wyliczyłem te punkty - z rezultatów w spotkaniach.

Wto Mar 17, 2009 14:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
Poza tym, że domagasz się punktów za niewpisane mecze to się z Tobą muchet zgodzę.

Heh, jak nie ma nigdzie wyniku to czemu się zżymasz, że w tabeli nie masz punktów za dany mecz? Wink
Jak widzisz jakąś pomyłkę w tabeli to sprawdź terminarz. Jak nie ma jakiegoś wyniku wpisanego w terminarzu to znaczy, że:
a) nie został jeszcze zatwierdzony,
b) ostatnia aktualka nie obejmuje danego meczu
c) nie został napisany w ogóle temat na forum

Co do walkowerów to zgadzam się z Muchetem. Skoro on nie ma ochoty iść na rękę to należą mu się 3 punkty. Chwała i fajnie, że są osoby, które chcą dogrywać mecze po terminie, mimo że im należy się komplet punktów za walkower, ale skoro Muchet chce żeby prawo było wyegzekwowane to absurdem byłoby odmawiać Wink

Co do skarg na Młodego. Panowie, po pierwsze, nie jesteśmy robotami Wink Po drugie, jest to pierwsza liga w życiu jaką młody prowadzi więc dajcie trochę luzu. Wy nie zawsze dobrze wpisujecie temat z meczem. Często brakuje strzelców, kolejki itepe, a mimo tego Młody was jeszcze z Ligi nie wywalił chyba, no nie? Wobec tego, z powodu paru nieporozumień nie domagajcie się wywalenia Młodego.

Wto Mar 17, 2009 14:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki Pancer Wink

Co do tego walkoweru. Nie wpisywałem go bo nie lubię tak rozstrzygać spotkań. Wiem, że w takiej sytuacji jest w/o na korzyść Mucheta ale mimo to chciałem, żeby ten mecz dograli.

Wto Mar 17, 2009 14:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winek
OPIEKUN LIGI 2. A
OPIEKUN LIGI 2. A

Post Odpowiedz z cytatem
mlody ciulu ostro z kotami Very Happy ja wprowadziłem do swojej ligi zasady i jakoś to wszystko trzyma się kupy Very Happy

Wto Mar 17, 2009 15:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody_dg
OPIEKUN LIGI 2. B
OPIEKUN LIGI 2. B

Post Odpowiedz z cytatem
winek napisał:
mlody ciulu ostro z kotami Very Happy ja wprowadziłem do swojej ligi zasady i jakoś to wszystko trzyma się kupy Very Happy

Ale ja chciałem tak kulturalnie Very Happy

Wto Mar 17, 2009 15:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator

Post Odpowiedz z cytatem
Jakie tam zasady Very Happy Zobaczyli Twój avatar i aż przestraszyli się sprzeciwiać Tobie Laughing

Wto Mar 17, 2009 15:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winek
OPIEKUN LIGI 2. A
OPIEKUN LIGI 2. A

Post Odpowiedz z cytatem
mlody_dg napisał:
winek napisał:

Ale ja chciałem tak kulturalnie Very Happy

w życiu jestem chujem to i tu nie będę się zmieniał Laughing

Wto Mar 17, 2009 15:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Mar 17, 2009 15:08
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » 2. LIGA B Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9
Skocz do: