Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Nieobecności UPDATE 11.03.2009
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » EKSTRAKLASA Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Nieobecności UPDATE 11.03.2009
Autor Wiadomość
wypiździsko
Admin PS 3


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 362
Skąd: Kraków

Post Nieobecności UPDATE 11.03.2009 Odpowiedz z cytatem
Tutaj będę wpisywał nicki graczy i potencjalny czas ich nieobecności. O ile o tym powiadomili na forum.

Sircycorus - 12 runda mecz wydłużony o tydzień do 22.03.2009

_________________

aka Eustachy

Ostatnio zmieniony przez wypiździsko dnia Sro Mar 11, 2009 11:41, w całości zmieniany 4 razy
Wto Lut 24, 2009 16:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Lut 24, 2009 16:35
SirCycorus
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 83

Post Odpowiedz z cytatem
Ja proszę o przełożenie 2 pozostałych meczy. UPC ma w tym tygodniu problemy, podobno do wtorku mają to naprawić. Nawet jak wbijam na psn, czy na fife to sa lagi no i dodatkowo czesto rozlacza w trakcie meczu... chyba nie ma sensu. Lepiej poczekać Smile
Sob Lut 28, 2009 16:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wypiździsko
Admin PS 3


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 362
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
mecze przedłuzone

_________________

aka Eustachy
Sob Lut 28, 2009 19:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janq77
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 42
Skąd: Bydgoszcz

Post Odpowiedz z cytatem
SirCycorus i Luki ok. Ale prosze o przedłużenie też terminu meczyka z Patafianem. Nie udało nam się zgrac, ponieważ jak wiadomo mam dostęp do PSN dopiero od piątku wieczora.
Pozdro
Nie Mar 01, 2009 22:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Masta20PL
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 42

Post Odpowiedz z cytatem
w takim razie nasz mecz tez trzeba przelozyc od piatku mnie juz nie ma.
Czw Mar 12, 2009 10:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ekwador
Pierwszy skład


Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 121
Skąd: Stargard Szczeciński

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem, to co się dzieje w tym sezonie to kpiny. Każdy chce przekładać mecze, w pierwszym sezonie tego nie było. Daj komus palec, a weźmie całą rękę. Na miejscu opiekunów, bym się nad tym zastanowił. Bo chlew się zaczyna robić.

_________________
Piszę poprawnie po polsku


Czw Mar 12, 2009 11:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarecki-Raszyn
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 34
Skąd: Raszyn

Post Odpowiedz z cytatem
Ekwador napisał:
Moim zdaniem, to co się dzieje w tym sezonie to kpiny. Każdy chce przekładać mecze, w pierwszym sezonie tego nie było. Daj komus palec, a weźmie całą rękę. Na miejscu opiekunów, bym się nad tym zastanowił. Bo chlew się zaczyna robić.


Jasene ze tak, nie ma przedluzania zadnych spotkan, mowi sie trudno, raz jeden sie nie wyrobi z jakiegos powodu, pozniej drugi, to samo w mojej lidze bylo i zawiesilem bo za duzo spotkan zaleglych sie namnorzylo.
Jesli ktorys z graczy napisal wczesniej ze nie udaje mu sie skontaktowac z drugim graczem, a drugi siedzi cicho to po uplywie regulaminowego terminu przyznaje sie wakowera temu ktory zglaszal problem i krotka pilka Smile
Inaczej to bedzie sie ciagnac w nieskonczonosc.
Jesli ktos sie zapisuje do ligi i czyta regulamin to musi poniesc pozniej tego konsekwencje, PO TO JEST REGULAMIN !
Czw Mar 12, 2009 12:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SirCycorus
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 83

Post Odpowiedz z cytatem
Jarecki-Raszyn napisał:

...
Jesli ktos sie zapisuje do ligi i czyta regulamin to musi poniesc pozniej tego konsekwencje, PO TO JEST REGULAMIN !


Ale bzdety.
Koledzy nowi i nie znają początków ani źródła samej ligi to przypomnę, że ta liga ma charakter towarzyski.
Czw Mar 12, 2009 14:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wypiździsko
Admin PS 3


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 362
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
Problem jest w tym, ze narzucilem nam bardzo szybkie tempo i niektorzy chyba nie wyrabiaja. Znowu bede milosierny poniewaz zostalo nierozegranych 6 meczy.

_________________

aka Eustachy
Czw Mar 12, 2009 14:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xpolx
Pierwszy skład


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 107
Skąd: Bąków // Polska

Post Odpowiedz z cytatem
krótka piłka. Nie rozegrałem aż/tylko 1 meczu bo do DNIA DZISIEJSZEGO pewien użytkownik nie przyjął mnie do friendsów...
Czw Mar 12, 2009 15:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Ekwador
Pierwszy skład


Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 121
Skąd: Stargard Szczeciński

Post Odpowiedz z cytatem
Sir, to że liga ma charakter towarzyski to jasna i logiczna sprawa, ale termin rozgrywania meczów powinien być respektowany. Rozumiem, bywa, że ktoś naprawde nie może bo ma odciętego Neta. Ale nie wierze, że każdy, kto ma problem z rozegraniem spotkań ma problemy z Internetem.

PS. Może i jestem tu nowy, ale znam źródło ligi.

_________________
Piszę poprawnie po polsku


Czw Mar 12, 2009 23:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SirCycorus
Pierwszy wchodzący
Pierwszy wchodzący


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 83

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem wina leży po stronie organizatorów, bo narzucone tempo jest np. dla mnie nie do zaakceptowania. Ja naprawdę mam też co innego do roboty i konieczność rozgrywania 7-8 meczy na 7 dni to zdecydowanie za dużo.

Dlatego jest bardzo prawdopodobne, że po tym sezonie będę zmuszony zrezygnować, bo zamiast czerpać z gry przyjemność to coraz częściej naginam swoje plany życiowe, żeby tylko zagrać jakiś mecz a co za tym idzie - bardziej stanowi to obciążenie niż dobrą zabawę.

I zwykle wygląda to tak, że wbijam na psn i bez rozgrzewki rozgrywam mecze - byle zagrać. Co skutkuje kiepskimi wynikami (przede wszystkim podaniami obrońców do napastników rywali - nie wiem ile bramek tak straciłem ale dziesiątki). Co nie zmienia faktu, że po prostu jestem kiepski w te klocki Very Happy

Podsumowując - jestem przeciwny rozdawaniu walkowerów przy obecnej formule rozgrywek Smile
Pią Mar 13, 2009 08:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wypiździsko
Admin PS 3


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 362
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
8 meczy to nie pamietam, w nastepnym sezonie bedzie system 4,5 meczykow na tydzien Smile Pozatym i tak wam nie wpisuje walkowerow, brakuje 5 meczy nie jest tak zle.

_________________

aka Eustachy
Pią Mar 13, 2009 13:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ekwador
Pierwszy skład


Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 121
Skąd: Stargard Szczeciński

Post Odpowiedz z cytatem
Spoko, nie chę wywołać tu żadnej burzy Smile

Do zobaczenia na boisku Razz

_________________
Piszę poprawnie po polsku


Pią Mar 13, 2009 13:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KoDi
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Zgierz

Post Odpowiedz z cytatem
prosze o pozwolenie rozegrania moch spotakc z tej rundy do konca tygodnia , myslalem ze czas jest do konca tygodnia i dopiero teraz zauwazylem ze do jutra poprostu sie nie wyrobie
Sro Mar 18, 2009 16:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Mar 18, 2009 16:03
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » EKSTRAKLASA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online