Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Liga Mistrzów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » Piłka nożna Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Liga Mistrzów
Autor Wiadomość
wypiździsko
Admin PS 3


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 362
Skąd: Kraków

Post Liga Mistrzów Odpowiedz z cytatem
Co sadzicie o wczorajszych meczach i wynikach? Ogladalem mecz Interu z Manchesterem i tylko sie zastanawiam jak United nie strzelili gola w tym spotkaniu Shock, ale z drugiej strony nie martwie sie o mecz rewanzowy Inter jest slaby jak zawsze wdg mnie:)

Arsenal 1-0 Roma

Atletico 2-2 Porto

Ol. Lyon 1-1 Barcelona

Inter 0-0 Manchester

_________________

aka Eustachy
Sro Lut 25, 2009 13:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Lut 25, 2009 13:49
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
Inter zagrał generalnie tak jak chciał zagrać, czyli schowany na swojej połowie. A że Ibra nie miał z kim grać to już inna kwestia... Słabych tych napastników mają jak diabli.
A Manchester mógł spokojnie wygrać ten mecz, ale brakło skutecnzości i farta.

Szkoda, że Lyonowi nie udało się dociągnąć rezultatu do końca Sad

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Sro Lut 25, 2009 14:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kali
OPIEKUN EKSTRAKLASY
OPIEKUN EKSTRAKLASY


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 327
Skąd: Paderborn

Post Odpowiedz z cytatem
1. Inter zagrał jak zwykle siłowo i bez finezji. Cos czuje, ze Mourinho tego oczekiwał by w rewanżu ustawić się "jak Jaca" Very Happy i wypunktować Manchester Razz Diabełki mogły strzelić bramkę, ale zawiodła skuteczność, a w 2 połowie przestali grac i mecz zrobił się nudny.

2. Lyon nie zasłużył na zwycięstwo z Barca, bo nie istniał w drugiej połowie meczu i tylko rozregulowane celowniki katalończykow ich uratowały. W rewanżu Barca sobie spokojnie poradzi.

3. Arsenal zagrał fajne spotkanie, ale od jakiegoś czasu nie potrafią strzelić bramki. Gdyby nie karny mecz skończyłby się wynikiem 0-0 czyli takim jakiego chciała Roma. W rewanżu w roli faworyta widzę Romę, która ma spore szanse pokonać słabych na wyjazdach kanonierów.

4. O meczu Atletico - Porto napisze tylko, ze moim zdaniem Porto ma raczej pewny awans, bo mało prawdopodobnym jest taka pomyłka ich bramkarza w rewanżu Very Happy

_________________


Sro Lut 25, 2009 14:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JACA
Kapitan drużyny


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 167
Skąd: Zawsze z przed monitora:)

Post Odpowiedz z cytatem
Inter zarał tak jak mu MU pozwoliło czyli dupa z przodu ,chcieli to wygrać ale .... ta "taktyka Jacy" nie miała racji bytu bo była i po ich stronie i po stronie MU 4 obrońców dwóch defensywnych pomocników i z taktyka Jacy mozna kilka bramek strzelić ale trzeba też atakować tak jak kontrował MU i tylko cud czasem ratował Inter i piszecie że inter jest słaby z przodu zobaczcie choc jeden mecz w ich wykonaniu w Serie A !! Atak za atakiem i nie ważne kto to czy Milan ,Juve czy Lazio .W rewanżu murowanym kandydatem do awansu jest dla mnie MU dlaczego bo maja CR7 a taki piłkarz robi kolosalną różnicę na boisku co z tego że Inter ma Ibre jak on jest kompletnie bez formy? Murinho może psioczyć na sędziego chwalić swoich zawodników a i tak w głowie mu chodzi jedno "Jak tu nie przegrać i na konferencji po meczu powiedzić że mieli pecha odpadając" lub " że taktyka MU to mur Chiński i że trzeba grać pięknie dla oka bo inaczej tak wszyscy zaczną grać i to zabije piłkę nożną a jego drużyna nie mogła sie przebić przez środek" Happy pozdro Pancer i Birk .A Alex F.mu odpowie "synku jaka taktyka defensywna w 3 meczach mój zespół strzelił 9 bramek więc japa koniu i trhenuj ciulu bo ty za grhanica jedziesz -cyt Piłkarki Poker " Good Job Podsumowując Mu zagrał świetnie z tyłu "Rudzielec i Carick " zagrali perfekcyjnie rozbijając ataki Interu w środku pola a defensywa robiłe resztę z przodu Berbatov Rooney ,CR7 i Giggs też robili swoje kontrowali a czasem w 4 konstruowali ataki pozycyjne i proponuje obejrzeć ten mecz jeszcze raz z pkt właśnie taktyki "mój konik" Very Happy ale dopiero jak skończyłem 28 latek moja filizofia piłki nożnej uległa zmianie i zaczęłem zwracać uwagę na własnie takie pierdoły które raczej nikogo nie interesują a są niedzownym piłkarskim elementem.Inter do dumu Happy

_________________
PONIOSŁEM NAJWAŻNIEJSZA PORAŻKĘ W SWOIM ŻYCIU Sad
Sro Lut 25, 2009 19:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
Jaca, jak dla mnie to Ty meczu nie oglądałeś Very Happy Manchester grał taktyką defensywną? W pierwszej połowie zmiażdżył Inter i ścisnął na ich własnej połowie. Inter liczył na kontry Ibry, Muntariego i Maicona, ale nie wychodziło.
Podejrzewam, że w przerwie Sir Alex stwierdził, że 0-0 to całkiem niezły wynik i pokrzepił chłopaków, żeby nie przesadzali z atakami. Inter jaki ma skład każdy widzi. Sam Ibra meczu nie wygra, choć JEST W ZNAKOMITEJ FORMIE. Jaca nie wiem skąd przyszło Ci do głowy, że Zlatan jest bez formy xD Facet robił za pięciu w tym meczu, ale sam nic nie jest w stanie zdziałać. Adrianek miał drewno w tym meczu, a Stanković się prawie nie ruszał.
A Cristiano Ronaldo jak dla mnie właśnie jest bez formy. Hah, śmiać mi się chciało na te jego pseudokiwki. Nawet 18-letni Santon robił Krysię jak chciał. Jedyne co Cristiano dobrze robił w tym meczu to oddawał piłkę i strzelił porządnie z rzutu wolnego Wink Cambiasso z palcem w dupce mu odbierał piłki i blokował przekładanki. Ibra za to, jak już brał się za kiwkę to ZAWSZE mijał co najmniej jednego przeciwnika. Niestety facet nie ma z kim grać w piłkę w tym Mediolanie.

Dzisiaj liczę na wielki spektakl w wykonaniu Anelki i Lampsa Smile COME ON CHELSEAAAA!!!

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Sro Lut 25, 2009 20:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JACA
Kapitan drużyny


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 167
Skąd: Zawsze z przed monitora:)

Post Odpowiedz z cytatem
Hahaha dobra ty jesteś Murinho ja jestem Benitez mamy inne pojęcie piłki noznej i każdy z nas widzi ci chce .A Chelsea popłynie dziś jak woda z sracza Very Happy mam nadzieję.

FORZA JUVE Loved

_________________
PONIOSŁEM NAJWAŻNIEJSZA PORAŻKĘ W SWOIM ŻYCIU Sad
Sro Lut 25, 2009 22:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
Taki z Ciebie Benitez jak z koziej wiesz co Wink

CHELSEA 1-0 misiu Wink

Aha, przepraszam Panie Nieomylny, że zakwestionowałem Pańskie zdanie o taktyce, które przecież zawsze jest prawdziwe.

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Sro Lut 25, 2009 22:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wypiździsko
Admin PS 3


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 362
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
4 angielskie zespoly znowu w cwiercfinale wdg mnie:) Wygrana Bayernu na wyjezdzie 0-5 robi wrazenie Shock

_________________

aka Eustachy
Sro Lut 25, 2009 22:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JACA
Kapitan drużyny


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 167
Skąd: Zawsze z przed monitora:)

Post Odpowiedz z cytatem
pancerek napisał:
Taki z Ciebie Benitez jak z koziej wiesz co Wink

CHELSEA 1-0 misiu Wink

Aha, przepraszam Panie Nieomylny, że zakwestionowałem Pańskie zdanie o taktyce, które przecież zawsze jest prawdziwe.


Może ze mnie nie Benitez ale 4-0 twoją Barcelonkę walnełem Very Happy Very Happy a to moje zdanie o taktyce jak podkreślasz i też przepraszam za krytykę twojego panie Nieomylny2 Very Happy

Ps. Pamiętaj misiu jeszcze jest rewanż Wink

_________________
PONIOSŁEM NAJWAŻNIEJSZA PORAŻKĘ W SWOIM ŻYCIU Sad
Sro Lut 25, 2009 23:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
Walnęłeś powiadasz... Wink

Wiesz, jakbym postanowił grać na wynik to byłoby pewnie 0-0 i dobrze o tym wiesz Wink A to, że ambicja nie pozwoliła mi zadowolić się remisem sprowokowało do rzucenia się na drut kolczasty i dostać dzidę w plecy.

Rewanż? Fakt, jest coś takiego. Mam nadzieję, że będzie tylko formalnością i dalej będzie grała lepsza drużyna czyli Chelsea Wink


PS: Bayern lol xD 5 sytuacji = 5 goli xD

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Czw Lut 26, 2009 00:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wypiździsko
Admin PS 3


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 362
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
No i moja teoria sie sprawdza, Liverpool rozjechal Real. Chelsea zagrala swietnie z Juve(szczegolnie druga polowa), Bayern upatruje w roli czarnego konia 12-1 ze Sportingiem w dwumeczu to juz ryje beret maksymalnie:). Jutro awansuje najprawdopodobniej Barcelona,Man Utd, Arsenal i FC Porto, jak obstawiacie znawcy xD?

_________________

aka Eustachy
Sro Mar 11, 2009 01:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancerek
Ojciec Organizator
Ojciec Organizator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 748
Skąd: GORZÓW WIELKOPOLSKI / POZNAŃ

Post Odpowiedz z cytatem
Nooo Very Happy Chelsea w 1/4, jeszcze tylko Jose dołączy do pierwszej ósemki i będzie piknie Smile

Okazuje się, że ta hiszpańska liga to cinka jak kupa imo xD Real rozgromiony, Barca ledwo ledwo remis na wyjeździe ze średnim Lyonem... Zobaczymy Smile Oby junajted odpadli Razz

_________________
"I didn't say that I'm the best coach in the world but... there's no better than me" J.M. The Special One
Grać pięknie i z polotem, a do tego starać się wygrać - oto moja dewiza
Sro Mar 11, 2009 01:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wypiździsko
Admin PS 3


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 362
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
No i wielki Man Utd w 1/4 jak wam sie podobal mecz? SmileSmileSmile ciekawe jak wypadnie teraz losowanie, obysmy nie trafili na Barcelone.

_________________

aka Eustachy
Czw Mar 12, 2009 15:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xpolx
Pierwszy skład


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 107
Skąd: Bąków // Polska

Post Odpowiedz z cytatem
Krótka piłka. Tak więc nigdy nie lubiłem, nie lubię i nie będę lubił MAN UTD. Nie chcę kogoś urazić ale nie lubię ich bo mam do tego powody. Ale mecz wczoraj był pokazem, że i w piłce trzeba mieć szczęście. Co jak co ale panowie ten słupek i poprzeczka INTERU... Ale ok, MAN UTD wczoraj grał tak dobrze, że " żadna drużyna na świecie by ich nie pokonała". Życzę im powodzenia chociaż w duchu marzę, by BAYERN wygrał ligę mistrzów. Nie dlatego, że jestem ich fanem, ale mam do nich "szacun"Wink Kolejna sprawa jaka mnie męczy to plotki, że MURINHO ma odejść z INTERU??? Pozdrawiam
Czw Mar 12, 2009 15:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
kulasinho
Ławka rezerwowych
Ławka rezerwowych


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 39

Post Odpowiedz z cytatem
Wypizdzisko ja marze zeby ManU trafil na Bayern Smile Mieli by latwo no i fajny spektakl by byl Smile
Czw Mar 12, 2009 19:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Mar 12, 2009 19:54
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE Strona Główna » Piłka nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

FIFA 09 XBOX 360/PS 3, TURNIEJE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online